komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

poniedziałek, 25 września 2017

Aurelii, Wladyslawa

Złote Gody w Złotym Stoku [FOTO]

czwartek, 10.8.2017 11:47 , komentarze: 2 , odsłony: 2216
kategorie artykułu:

Uroczystość 50-lecia Pożycia Małżeńskiego, to rocznica jaką może się pochwalić niewiele par małżeńskich.

9 sierpnia 2017 r. w Urzędzie Miejskim w Złotym Stoku odbyła się uroczystość wręczenia medali nadanych przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudę 6 parom małżeńskim:

1. Adeli i Kazimierzowi Boskim
2. Janinie i Janowi Dawiec
3. Adeli i Czesławowi Jamróz
4. Władysławie i Wojciechowi Jeluków
5. Elżbiecie i Zygmuntowi Krupa
6. Albinie i Adamowi Sułkowicz.


50. rocznica zawarcia związku małżeńskiego, czyli Złote Gody, to jubileusz niezwykły, to wyjątkowa okazja do spojrzenia na minione lata, to symbol wierności i miłości rodzinnej, to dowód wzajemnego zrozumienia i istoty związku małżeńskiego, to wzór i piękny przykład do naśladowania dla młodych pokoleń.

Słowa uznania pod adresem dostojnych Jubilatów, podziękowania za godne i długie pożycie małżeńskie, za piękny przykład dla młodego pokolenia oraz aktu dekoracji dokonała Burmistrz Złotego Stoku Grażyna Orczyk wraz z Przewodniczącym Rady Miejskiej Waldemarem Wieją i Kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego Dorotą Smereczyńską.

Burmistrz Złotego Stoku mówiąc do Jubilatów stwierdziła, że uświadamiamy sobie dzisiaj wszyscy, jaką moc ma miłość i przywiązanie do drugiego człowieka. 
- W dzisiejszym zaganianym świecie, gdzie wartości takie jak lojalność, zgoda, kompromis, romantyzm są wielu współczesnym młodym ludziom obce, Wy stanowicie swoiste świadectwo na to, że miłość wszystko zwycięży.(…) Za to właśnie składamy gratulacje i podziękowania, życząc wszystkiego dobrego, przede wszystkim zdrowia i jeszcze wielu, wielu jubileuszy.


Miłym upominkiem muzycznym był występ Weroniki Krzysztofczyk, młodej utalentowanej mieszkanki Złotego Stoku, przy akompaniamencie kapelmistrza Łukasza Przepióry.

Po części oficjalnej były życzenia, kwiaty, tort oraz tradycyjna lampka szampana z pięknie odśpiewanym „Sto lat” oraz pamiątkowe oprawione zdjęcie, które Jubilaci otrzymali na pamiątkę.

 

UMiG Złoty Stok

 

 

Wasze komentarze

sobota, 23.9.2017 14:20
22
piątek, 22.9.2017 17:25
10
piątek, 22.9.2017 09:04
wtorek, 19.9.2017 11:53
9
AUTO MYJNIA
AUTO MYJNIA
Dywany Ząbkowice Śl.
Dywany Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.
Bezpłatna KOLONOSKOPIA
Bezpłatna KOLONOSKOPIA
Biuro Ubezpieczeń
Biuro Ubezpieczeń
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Basen Fitness Aquarius
Basen Fitness Aquarius