komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

sobota, 25 listopada 2017

Erazma, Katarzyny

Ziębicka Liga Orlika co czwartek

poniedziałek, 15.5.2017 12:00 , komentarze: 0 , odsłony: 400
kategorie artykułu:

Tradycyjnie w czwartek o godzinie 16.00 na boisku sportowym Orlik odbył się turniej piłki nożnej dla dzieci i młodzieży zorganizowany przez Gminne Centrum Edukacji i Sportu.

Do zawodów zgłosiły się cztery drużyny. Rywalizacja przebiegała w przyjacielski

ej, sportowej  atmosferze. W grupie starszej- Orliki zwyciężyli Kolorowi. W drużynie Kolorowych wystąpili: Michał Kluba, Kamil Pintal, Tomasz Gnat, Wojciech Krzeptoń, Bartosz Nachyła, Mateusz Urbaniak i Patryk Frątczak. Piłkarzem turnieju wybrano Mateusza Urbaniaka, najlepszym bramkarzem została Klaudia Łepska. W grupie młodszej –Żaki zwyciężyła drużyna Kolorowych w składzie: Krystyna Flis, Jan Gruszka, Julia Zięba, Dominik Jankowski , Daniel Klatka i Szymon Wachulski. Wśród Żaków najlepszym  zawodnikiem wybrano Krystynę Flis, bramkarzem turnieju został Dominik Jankowski.

W czwartek 11.05.2017r. na boisku sportowym Orlik odbył się turniej piłki nożnej dla dzieci i młodzieży w ramach Ziębickiej Ligi Orlika. Do zawodów przystąpiło pięć zespołów. W grupie młodszej pierwsze miejsce zajęli Kolorowi, drugie Czerwoni, trzecie Żółci. W zwycięskiej drużynie wystąpili: Krystyna Flis, Mateusz Zarzeczny, Paweł Rojek, Alan Galik i Kacper Waksmundzki. 

Najlepszym bramkarzem wybrano Pawła Rojka. Najskuteczniejszym strzelcem została Krystyna Flis. W grupie starszej rywalizowały ze sobą dwie drużyny. Tym razem lepsi okazali Kolorowi. W drużynie Kolorowych wystąpili: Tomasz Gnat, Wojciech Krzeptoń, Emanuel Maciantowicz, Błażej Torba i Błażej Kleniuk. Animatorzy uznali , że w tej grupie wyróżnili się: Błażej Kleniuk jako napastnik i Bartosz Nachyła jako bramkarz. Miło nam  ,że czwartkowe turnieje przyciągają na Orlika coraz więcej dzieci i młodzieży.

Gminne Centrum Edukacji i Sportu w Ziębicach serdecznie zaprasza dzieci i młodzież do włączenia się do czwartkowej Ligi Orlika.

 

Wasze komentarze

czwartek, 23.11.2017 15:53
1
czwartek, 23.11.2017 15:30
czwartek, 23.11.2017 15:00
1
czwartek, 23.11.2017 10:07
środa, 22.11.2017 14:10
Biuro Ubezpieczeń
Biuro Ubezpieczeń
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
ZGK Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.
Bezpłatna KOLONOSKOPIA
Bezpłatna KOLONOSKOPIA
UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA
UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA
Basen Fitness Aquarius
Basen Fitness Aquarius
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa