komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

czwartek, 25 maja 2017

Grzegorza, Urbana

Twój pracownik potrzebuje średnio od 9 do 12 minut, aby wyszukać potrzebny, papierowy dokument. A można przecież szybciej i sprawniej

wtorek, 14.3.2017 20:02 , komentarze: 2 , odsłony: 407
kategorie artykułu:

Jak się okazuje, papier w firmie to całkiem sporo problemów. Wyszukanie potrzebnego dokumentu zajmuje pracownikowi administracyjnemu średnio 9 do 12 minut, gubimy mniej więcej co dwudziesty papierowy dokument, a jego odtworzenie okazuje się zazwyczaj nie tylko bardzo trudne, ale i drogie. Na tle tych „papierowych” problemów elektroniczne systemy obsługi dokumentów zyskują na jeszcze większym znaczeniu. Zatem jeśli chcesz oszczędzić i czas i pieniądze, zastanów się nad takim właśnie rozwiązaniem.

Z rąk do rąk i tak aż do zniszczenia

Większość firm w Polsce wciąż korzysta z tradycyjnego obiegu dokumentów. Rozwiązania analogowe niosą jednak ze sobą sporo zagrożeń. Dokument przekazywany przez dłuższy czas z rąk do rąk pomiędzy poszczególnymi pracownikami ulega zniszczeniu, a często także zagubieniu. Odtworzenie dokumentacji bywa i trudne i drogie. Podobnie wygląda kwestia bieżącego przechowywania i archiwizowania posiadanej dokumentacji. To nie tylko konieczność posiadania odpowiedniej ilości miejsca na wycofaną z bieżącego użytkowania dokumentację. To także spory koszt utrzymania zasobów archiwum oraz zarządzania nim. Nie można tutaj nie wspomnieć o trudnościach, jakich dostarcza przetrząsanie tradycyjnego archiwum w poszukiwaniu potrzebnego dokumentu. A jeśli można prościej i szybciej?

System, który pozwala wyszukać dowolny dokument bez konieczności odchodzenia od biurka?

Decydując się na elektroniczny obieg dokumentów wybieramy rozwiązanie pozwalające na uzyskanie natychmiastowego dostępu do dowolnego, potrzebnego nam w danej chwili dokumentu bez konieczności odchodzenia od naszego stanowiska pracy. Tego typu systemy pozwalają zasadniczo zredukować ilość dokumentów funkcjonujących w firmie w formie papierowej, a co się z tym wiąże, eliminują ryzyko związane z tego rodzaju dokumentacją. Jakich jeszcze korzyści możemy spodziewać się wdrażając elektroniczny obieg dokumentów? Z pewnością są to mniejsze wydatki ponoszone na papier, materiały biurowe oraz obsługę administracyjną. Poza tym wykluczamy koszt utrzymania i zarządzania obszernym archiwum dokumentacji papierowej. Temu wszystkiemu towarzyszy możliwość uporządkowania i usystematyzowania zarówno samej dokumentacji, jak i jej przepływu w firmie. Poprawia się komunikacja i efektywność pracy, a Ty masz pełną kontrolę nad procesami generowania, obiegu i archiwizowania dokumentów firmowych.

Chcesz jeszcze więcej korzyści z elektronicznego obiegu dokumentów? Wejdź na http://innbusiness.pl/

Artykuł powstał we współpracy z innbusiness.pl
Fot:https://images.pexels.com/photos/39665/tax-forms-income-business-39665.jpeg?w=1260&h=750&auto=compress&cs=tinysrgb

 

Wasze komentarze

Nie wspominając o cyber przestępcach..
niedziela, 19.03.2017 11:32 autor: alana
poniedziałek, 22.5.2017 14:03
15
poniedziałek, 22.5.2017 09:24
3
środa, 17.5.2017 20:43
6
Myjnia TOMAR
Myjnia TOMAR
ZGK Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.
portalenieruchomosci.pl
portalenieruchomosci.pl
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Biuro Ubezpieczeń
Biuro Ubezpieczeń
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa
Basen Fitness Aquarius
Basen Fitness Aquarius
Dywany Ząbkowice Śl.
Dywany Ząbkowice Śl.