Turniej Tenisa Stołowego

poniedziałek, 10.4.2017 09:30 1729 0

W sobotę 1 kwietnia w sali gimnastycznej przy ul. Wojska Polskiego odbył się turniej tenisa stołowego dla dzieci i młodzieży zorganizowany przez Gminne Centrum Edukacji i Sportu w Ziębicach. Do zawodów przystąpiło dziesięciu zawodników.

Rywalizacja sportowa odbywała się w dwóch kategoriach. W grupie podstawowej pierwsze miejsce wywalczył Jakub Wolan, druga była Klaudia Tymków, na trzecim miejscu uplasował się Mateusz Salwa. Kolejne miejsca w turnieju zajęli: Dominik Kowalski, Łukasz Konior, Wiktoria Salwa.

W klasyfikacji generalnej Grand Prix2017 na pierwszym miejscu w tej grupie jest Klaudia Tymków-33pkt., na drugim Łukasz Konior-29pkt., na trzecim Kamil Jendryka-20pkt. Kolejne miejsca zajmują: Wiktoria Salwa-15pkt., Jakub Wolan-12pkt., Mateusz Salwa 11pkt., Adam Nastaga -10pkt.

W grupie zaawansowanej rywalizowało ze sobą czterech zawodników. Pierwsze miejsce w zawodach zdobył Wiktor Słomiński, drugi był Patryk Chomontkowski, na trzecim miejscu uplasował się Michał Słomiński, na czwartym Karol Słomiński.

W klasyfikacji generalnej po sobotnim turnieju na pierwszym miejscu w grupie zawansowanej jest Wiktor Słomiński-24pkt., na drugim Patryk Chomontkowski-20pkt., na trzecim Michał Słomiński-16pkt., na czwartym Karol Słomiński-12pkt.

Gminne Centrum Edukacji i Sportu w Ziębicach serdecznie zaprasza dzieci i młodzież na majowy turniej tenisa stołowego, który odbędzie się 06.05.2017r.