komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

czwartek, 23 listopada 2017

Adelii, Klemensa

Toyota Nowakowski RALLY TEAM NA TARMAC MASTERS w Nowej Rudzie

piątek, 20.10.2017 15:32 , odsłony: 238
kategorie artykułu:

Toyota Nowakowski od kilku lat posiada własną ekipę rajdowców, którzy z pasją startują w większości dolnośląskich rajdów. Tym razem będziemy mogli im kibicować na 4. Rundzie Tarmac Masters w Nowej Rudzie, która odbędzie się już w najbliższą sobotę.

Niewiele firm motoryzacyjnych posiada własną załogę kierowców rajdowych. W Toyota Nowakowski Michał Walkowski i Grzegorz Cyganik pracują już od kilku lat, a po godzinach… dopieszczają swoją rajdową Toyotę. - Rajdy to nasza pasja. Uwielbiamy tą atmosferę, adrenalinę, emocje. Można powiedzieć, że jesteśmy od tego uzależnieni, bo bez rajdów ciężko byłoby nam żyć – powiedział kierowca Toyota Nowakowski Rally Team - Michał Walkowski. Ekipa Toyota Nowakowski Rally Team wystartuje na Tarmac Masters z numerem 42 i będzie się starała zadowolić nie tylko kibiców, ale i spełnić swoje założenia. To już czwarta i ostatnia runda tego wydarzenia w tym roku. – Damy z siebie wszystko. Obiecujemy za dużo nie hamować – powiedział z uśmiechem pilot – Grzegorz Cyganik.

Już jutro  w Nowej Rudzie wystartuje kilkadziesiąt załóg i zmierzą się one na odcinkach asfaltowych zlokalizowanych w okolicach Gór Sowich. Będzie to nie lada wydarzenie, a emocje zapewne nie odpuszczą kibiców do ostatnich sekund zmagań ekip rajdowych. Sercem rajdu będzie Centrum Rekreacji Harenda, na terenie którego zlokalizowany zostanie park serwisowy oraz biuro rajdu.

Zapraszamy na niecodzienne, rajdowe emocje do Nowej Rudy już jutro, od godziny 8:00.

Więcej szczegółów dotyczących rajdu znajdziemy pod adresem:

http://g4sport.club/kibice/

 

 
wtorek, 21.11.2017 09:10
1
poniedziałek, 20.11.2017 18:18
5
niedziela, 19.11.2017 10:14
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Basen Fitness Aquarius
Basen Fitness Aquarius
ZGK Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.
Biuro Ubezpieczeń
Biuro Ubezpieczeń
Bezpłatna KOLONOSKOPIA
Bezpłatna KOLONOSKOPIA
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa
UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA
UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA