PRACA - technik utrzymania ruchu/ LincolnElectric, Bielawa

środa, 15.7.2015 12:54 709

TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU

 Miejsce pracy: Bielawa, dolnośląskie

Obowiązki:

  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania maszyn i urządzeń;
  • Skuteczne usuwanie awarii i usterek maszyn, urządzeń, instalacji oraz podejmowanie niezbędnych działań naprawczych;
  • Wykonywanie przeglądów technicznych i konserwacji maszyn i urządzeń według planów;
  • Utrzymanie właściwego stanu technicznego rozdzielni elektrycznych;
  • Określanie i zgłaszanie zapotrzebowania na części i podzespoły;
  • Wsparcie przy uruchamianiu maszyn i urządzeń.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia średniego technicznego;
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • Umiejętności diagnozowania stanu, naprawy i konserwacji maszyn i urządzeń;
  • Umiejętności czytania rysunków technicznych i dokumentacji technicznej;
  • Znajomości konstrukcji maszyn, urządzeń i instalacji;
  • Uprawnień E1 i E2;
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych będą dodatkowym atutem;
  • Znajomość systemu CMMS będzie dodatkowym atutem;
  • Umiejętność obsługi pras krawędziowych, dziurkarek i maszyn CNC będzie dodatkowym atutem;
  • Dyspozycyjności;
  • Umiejętności pracy w zespole.

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowej firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku;
  • atrakcyjne warunki pracy i płacy;
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • ambitne wyzwania i możliwość rozwoju zawodowego.

Aplikacje, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych, proszę przesyłać na adres email: snapierska@lincolnelectric.eu. W tytule wiadomości proszę wpisać „Technik UR”.

www.lincolnelectric.pl

Lincoln Electric Bester Sp z o.o.
Jana III Sobieskiego 19a
58-263 Bielawa
Tel : +48 74 64 61 100
Fax : +48 74 64 61 080
Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej, IX Wydział Gospodarczy KRS KRS 0000345602, NIP 882-208-50-96,
Kapitał Zakładowy 20 331 150 PLN