PRACA - specjalista ds. zakupów

środa, 20.12.2017 13:21 1160

Firma KORDAS Sp. z o.o. S. k. już od ponad 10 lat świadczy szerokie usługi obróbki metalu od cięcia laserowego, wykrawania, gięcia, spawania po lakierowanie proszkowe i montaż. W związku z rozbudową firmy i dynamicznym rozwojem prowadzi nabór pracowników.

SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW
Miejsce pracy: Srebrna Góra (pow. ząbkowicki)
Region: dolnośląskie

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • podstawowa znajomość języka angielskiego,
  • dokładność, systematyczność,
  • umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji,
  • zdolności analityczne i organizacyjne,
  • umiejętność samodzielnego i szybkiego podejmowania decyzji,
  • komunikatywność,
  • umiejętność pracy w zespole.

Obowiązki:

  • planowanie i realizacja dostaw,
  • negocjowanie warunków handlowych w zakresie planowanych zakupów,
  • nadzór nad stanami materiałów niezbędnych do produkcji,
  • prowadzenie bazy dostawców,
  • poszukiwanie nowych dostawców oraz współpraca z istniejącymi,
  • kontrola realizacji zakupów i zamówień,
  • kontrola terminowości dostaw,
  • nadzór nad dokumentacją dostaw,
  • współpraca z pozostałymi działami.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

Prosimy o składanie CV w siedzibie firmy lub przesyłając: biuro@kordas.pro lub sobieralska@kordas.proWięcej informacji pod nr tel. 74/818 01 15 lub 74/818 00 65.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko  z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (tekst jedn. z 2016 r. poz. 922). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.