LOTTO

piątek, 31 marca 2017

Beniamina, Dobromierza

PRACA - Operator Techniczny

poniedziałek, 20.2.2017 15:02 , odsłony: 479

Tuż za granicami Wrocławia, zaledwie 5 km od Bielan Wrocławskich, w Nowej Wsi Wrocławskiej, powstała najnowocześniejsza w Europie fabryka Nestle Purina. To już trzecia fabryka Nestle produkująca karmę dla zwierząt domowych w Europie Centralnej.

Operator Techniczny

Miejsce pracy: Wrocław (okolice), Nowa Wieś Wrocławska (pow. wrocławski)

Poznaj zakres obowiązków:

  • Praca w zintegrowanym zespole produkcyjnym, z zastosowaniem wszystkich niezbędnych przepisów z zakresu zdrowia oraz bezpieczeństwa, a także w zgodzie ze standardami fabryki
  • Osiąganie ustalonych celów jakościowych, ilościowych oraz związanych ze stratami
  • Bieżąca kontrola jakości produktu
  • Regulacja i monitorowanie parametrów produkcji
  • Uczestnictwo w bieżących przeglądach technicznych

 Od kandydatów oczekujemy:

  • Minimum 2 letniego doświadczenia w obsłudze maszyn produkcyjnych
  • Wykształcenia o profilu technicznym
  • Znajomości maszyn wysokowydajnych
  • Doświadczenia przy obsłudze paneli sterujących
  • Doświadczenia w wykonywaniu drobnych napraw maszyn
  • Rozumienia specyfiki działalności fabryki oraz zagadnień związanych z bezpieczeństwem
  • Dobrych umiejętności komunikacyjnych
  • Zdolności przystosowania się do zmian
  • Motywacji wewnętrznej
  • Podstawowej wiedzy z zakresu narzędzi MS Office

 Mile widziane:

  • Znajomość zagadnień związanych z higieną żywności
  • Uprawnienia SEP
  • Pozwolenie na prowadzenie wózków widłowych
  • Doświadczenie w środowisku LEAN/TPM
  • Znajomość SAP
  • Znajomość narzędzi do rozwiązywania problemów
  • Znajomość języka angielskiego
  • Książeczka sanitarno-epidemiologiczna

 Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie  + dodatki z tytułu pracy zmianowej (średnio miesięcznie 550 zł brutto
  • Premię miesięczną w wysokości do 15,6 %
  • Pierwsza umowa na czas określony, kolejna na czas nieokreślony
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznym środowisku międzynarodowej firmy oraz przy uruchomieniu nowej linii produkcyjnej
  • Bogaty pakiet szkoleniowy
  • Sponsorowane ubezpieczenie na życie
  • Sponsorowaną opiekę medyczną
  • Bezpłatny transport z Dzierżoniowa, Bielawy, Strzelina, Ziębic, Świdnicy, Strzegomia oraz z Wrocławia (liniami 507, 502)

Zgłoszenia (CV) wraz ze wskazaniem nazwy stanowiska,  prosimy przesyłać za pomocą przycisku aplikuj:

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

poniedziałek, 20.2.2017 12:58
środa, 29.3.2017 13:46
poniedziałek, 13.3.2017 09:59
piątek, 12.2.2016 23:19
sobota, 18.3.2017 09:42
czwartek, 16.3.2017 15:06
czwartek, 16.3.2017 14:54
czwartek, 16.3.2017 13:03
środa, 15.3.2017 14:13
wtorek, 7.3.2017 15:31
poniedziałek, 13.3.2017 14:46
czwartek, 9.3.2017 13:47
poniedziałek, 26.9.2016 14:35
wtorek, 5.7.2016 19:01
poniedziałek, 27.6.2016 14:23
Myjnia TOMAR
Wymarzone wesele
Biuro Ubezpieczeń
ZGK Ząbkowice Śl.
Dywany Ząbkowice Śl.
portalenieruchomosci.pl
Pomoc drogowa
Studio Fryzjerskie
Basen Fitness Aquarius