PRACA - operator produkcji/ kierowca wózka widłowego

wtorek, 29.9.2015 16:06 811

Nasza siła wynika z potencjału naszych pracowników. Szukasz pracy?

Chcesz pracować w międzynarodowym koncernie spożywczym?

Dołącz do naszego zespołu na stanowisko:

Operator Produkcji / Kierowca Wózka Widłowego

w Oddziale Nestlé Purina w Nowej Wsi Wrocławskiej

Poznaj zakres obowiązków:

  • Osiąganie ustalonych celów jakościowych, ilościowych oraz związanych ze stratami
  • Praca przy produkcji karmy dla zwierząt w zespole produkcyjnym, zgodnie z przepisami BHP i standardami fabryki
  • Obsługa wózków elektrycznych paletowych na obszarze produkcji zgodnie z przepisami BHP i standardami fabryki
  • Obsługa systemu SAP w zakresie zamawiania i dostarczania surowców dla utrzymania ciągłości procesu produkcji

Od kandydatów oczekujemy:

  • Minimum 2 lat doświadczenia w obszarze produkcji (wytwarzanie)
  • Pozwolenia na prowadzenie wózków widłowych
  • Rozumienia specyfiki działalności fabryki oraz zagadnień związanych z bezpieczeństwem
  • Dobrych umiejętności komunikacyjnych
  • Podstawowej wiedzy z zakresu narzędzi MS Office
  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym

Mile widziane:

  • Znajomość zagadnień związanych z higieną żywności
  • Uprawnienia energetyczne (1 oraz 2 grupa)
  • Doświadczenie w środowisku LEAN/TPM
  • Znajomość SAP
  • Doświadczenie techniczne
  • Książeczka sanepidowska

Oferujemy:

  •  Możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznym środowisku międzynarodowej firmy
  •  Bardzo dobrą atmosferę pracy
  •  Sponsorowane ubezpieczenie na życie
  •  Opiekę medyczną
  •  Współfinansowanie transportu z Dzierżoniowa, Bielawy, Strzelina i Ziębic

Zgłoszenia (CV) wraz ze wskazaniem nazwy stanowiska,  prosimy przesyłać na adres mailowy: rekrutacja.purina@pl.nestle.com

lub na adres pocztowy:

Nestle Polska S.A. Oddział Purina
ul. Ryszarda Chomicza 13A
55-080 Nowa Wieś Wrocławska

Z dopiskiem: Rekrutacja

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.