LOTTO

czwartek, 17 sierpnia 2017

Zanny, Mirona

PRACA - Operator Maszyn

poniedziałek, 20.2.2017 15:01 , odsłony: 873

Tuż za granicami Wrocławia, zaledwie 5 km od Bielan Wrocławskich, w Nowej Wsi Wrocławskiej, powstała najnowocześniejsza w Europie fabryka Nestle Purina. To już trzecia fabryka Nestle produkująca karmę dla zwierząt domowych w Europie Centralnej.

 Operator Maszyn

(od 2500 do 3100 zł brutto plus dodatki)

 Miejsce pracy: Wrocław (okolice), Nowa Wieś Wrocławska (pow. wrocławski)

Poznaj zakres obowiązków:

  • Praca przy produkcji karmy dla zwierząt w zespole produkcyjnym, zgodnie z przepisami BHP i standardami fabryki
  • Odpowiedzialność za obsługę maszyn w obszarze zautomatyzowanej linii technologicznej, obejmującej zależnie od etapu procesu:

- młynki, wagi, zbiorniki surowców,

- miksery, pompy, dozowniki surowców,

- maszyny pakujące, etykieciarki,

- roboty typu pick & place,

  • Obsługa systemu SAP w zakresie zamawiania, rejestracji konsumpcji oraz zwrotów surowców
  • Raportowanie w systemach typu: SAM, MES
  • Kontrola kluczowych parametrów jakościowych
  • Osiąganie ustalonych celów jakościowych, ilościowych oraz związanych ze stratami

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie w obszarze obsługi maszyn
  • Rozumienie specyfiki działalności fabryki oraz zagadnień związanych z bezpieczeństwem
  • Dobre umiejętności komunikacyjne
  • Podstawowa wiedza z zakresu narzędzi MS Office
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym, ciągłym

Mile widziane:

  • Znajomość zagadnień związanych z higieną żywności
  • Posiadanie uprawnień do obsługi wózka widłowego
  • Doświadczenie w środowisku LEAN/TPM
  • Znajomość SAP lub innego zintegrowanego systemu zarządzania produkcją
  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie podstawowe od 2500 do 3100 zł brutto + dodatki z tytułu pracy zmianowej (średnio miesięcznie 550 zł brutto)
  • Premię miesięczną w wysokości do 15,6 %
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Opiekę medyczną (LuxMed) oraz ubezpieczenie na życie w pełni opłacane przez pracodawcę
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju w dynamicznym środowisku międzynarodowej firmy
  • Bezpłatny transport m.in. z Dzierżoniowa, Bielawy, Strzelina, Ziębic, Świdnicy, Strzegomia oraz z Wrocławia (liniami 507, 502)

Zgłoszenia (CV) wraz ze wskazaniem nazwy stanowiska,  prosimy przesyłać za pomocą przycisku aplikuj:

 Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

poniedziałek, 20.2.2017 12:58
piątek, 12.2.2016 22:24
piątek, 4.8.2017 09:37
czwartek, 27.7.2017 09:02
środa, 7.6.2017 17:03
wtorek, 9.5.2017 12:47
wtorek, 16.9.2014 12:30
poniedziałek, 23.5.2016 09:09
środa, 11.5.2016 10:29
wtorek, 16.9.2014 12:32
Dywany Ząbkowice Śl.
Bezpłatna KOLONOSKOPIA
Basen Fitness Aquarius
Biuro Ubezpieczeń
ZGK Ząbkowice Śl.
Pomoc drogowa