PRACA - Operator Automatów Tokarskich

czwartek, 9.6.2016 16:10 529

BAUD POLSKA Sp. z o.o.

Baud Polska należy do francuskiej grupy BAUD Industries, która jest francuskim producentem elementów metalowych. Grupa BAUD Industries w liczbach, to:

  • 8 zakładów produkcyjnych w Europie,
  • 850 maszyn które pozwalają spełnić szeroki zakres wymagań klientów,

Grupa specjalizuje się w produkcji masowej małych elementów toczonych i spęczanych (średnica od 0.5 do 50 mm). Grupa BAUD zdobyła certyfikaty ISO 9001 oraz ISO TS16949 i jest znana z doświadczenia swoich pracowników w zakresie obróbki skrawanej. Firma BAUD Polska produkuje głównie dla sektora automatyki domowej (elementów do wyłączników, wtyczek), sektora samochodowego oraz sektora lotniczego.

Aktualnie poszukujemy:

Operator Automatów Tokarskich

Miejsce pracy: Ząbkowice Śląskie
Region: dolnośląskie

Opis stanowiska:

  • Kontrola jakości na procesie wytwarzanego produktu,
  • Regulacja maszyn (automaty tokarskie krzywkowy),
  • Wymiana narzędzi skrawających (noże, wiertła),
  • Przygotowanie maszyny do pracy (dolewanie oleju, wirowanie wiórów).

Wymagania :

  • min. roczne doświadczenie na stanowisku operatora/ustawiacza,
  • samodzielna obsługa maszyny,
  • umiejętność posługiwania się przyrządami mierniczymi,
  • znajomość rysunku technicznego.

Warunki pracy :

  • praca na zmianie (06:00-14:00, 14:00-22:00 lub 22:00-06:00)
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie (trzynastka; premia urlopowa, premia roczna...)
  • dofinansowanie do obiadów
  • prywatna opieka medyczna
  • praca w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji na rynku.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: rekrutacja.baudpolska@gmail.com