LOTTO

czwartek, 21 września 2017

Jonasza, Mateusza

PRACA - operator automatów tokarskich

piątek, 1.9.2017 12:33 , odsłony: 247

Baud Polska należy do francuskiej grupy BAUD Industries, która  jest trzecim francuskim producentem elementów toczonych. Grupa BAUD Industries w liczbach, to 6 zakładów produkcyjnych w Europie, 1 w Azji, 1 w USA - 850 maszyn które pozwalają spełnić szeroki zakres wymagań klientów - 800 milionów sztuk produkowanych co roku - Grupa specjalizuje się w produkcji masowej małych elementów toczonych i spęczanych (średnica od 0.5 do 50 mm). Firma oferuje wysoki poziom jakości dzięki nowoczesnym  maszynom o dużej wydajności type ESCO D2-D6, Variomatic oraz TORNOS.

BAUD POLSKA zdobyła certyfikaty: ISO 9001, ISO TS16949, VDA 6.3 i jest znana z doświadczenia swoich pracowników w zakresie obróbki skrawanej

Firma BAUD Polska produkuje głównie dla sektora automatyki domowej (elementów do wyłączników, wtyczek), sektora samochodowego oraz sektora łączności. BAUD Polska jest znana przez głównych producentów i sprzedaje głównie w Polsce, jak również w Niemczech, Turcji, Francji oraz we Włoszech.

Operator Automatów Tokarskich

Opis stanowiska:

  •           Sprawdzenie bieżącej produkcji elementów toczonych według zakresu kontroli, za pomocą narzędzi pomiarowych, tj. suwmiarka, mikromierz, czujnik,
  •           Wykrycie niezgodności,
  •           Regulacja mechaniczna automatów tokarskich krzywkowych,
  •           Odpowiedzialność za bieżącą produkcję i jakość detali,
  •           Bieżąca konserwacja maszyn (ładowanie materiału, dolewanie oleju…),
  •           Raportowanie problemów.

Wymagania:

  •           Wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe (obróbka skrawaniem, technik mechanik)
  •           Czytanie rysunku technicznego
  •           Znajomość przyrządów pomiarowych
  •           Znajomość zasad obróbki skrawaniem lub mechaniki mile widziane

Oferujemy:

  •           Kompleksowe szkolenia w Polsce i za granicą
  •           Pracę w zespole
  •           Możliwość rozwoju i awansu w międzynarodowej firmie
  •           Atrakcyjny system wynagrodzeń (trzynastka, premia za wyniki, opieka medyczna prywatna)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na rekrutacja.baudpolska@gmail.com

poniedziałek, 20.2.2017 12:58
piątek, 12.2.2016 22:24
czwartek, 7.9.2017 15:04
czwartek, 7.9.2017 08:42
wtorek, 5.9.2017 10:08
wtorek, 9.5.2017 12:47
wtorek, 16.9.2014 12:30
poniedziałek, 23.5.2016 09:09
środa, 11.5.2016 10:29
wtorek, 16.9.2014 12:32
Pomoc drogowa
Wymarzone wesele
Biuro Ubezpieczeń
AUTO MYJNIA
AUTO MYJNIA
Dywany Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.
Bezpłatna KOLONOSKOPIA
Basen Fitness Aquarius