PRACA - koordynator ds. logistyki

poniedziałek, 25.4.2016 15:36 1416

STANOWISKO: KOORDYNATOR DS LOGISTYKI
/powiat ząbkowicki/

Obowiązki kandydata:

  • Prowadzenie aktywnej sprzedaży usług logistycznych,
  • Nawiązywanie i rozwijanie współpracy z klientami oraz podwykonawcami,
  • Przygotowywanie ofert i negocjowanie warunków współpracy,
  • Obsługa klienta w zakresie organizacji przewozu ładunków,
  • Kompleksowa realizacja zleceń,
  • Koordynacja przepływu informacji i dokumentów przewozowych,

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia w sprzedaży produktów / usług,
  • Praktycznej znajomości zagadnień związanych z organizacją i realizacją procesu sprzedaży,
  • Doświadczenia w sprzedaży produktów lub usług,
  • Umiejętności efektywnej organizacji pracy własnej i współpracy w zespole,
  • Znajomości języków obcych,
  • Zaangażowania w osiąganie wyznaczonego celu.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie etatowe + system prowizyjny
  • Pracę przy wsparciu zewnętrznych systemów księgowych, prawnych, windykacyjnych, weryfikacji finansowej

Proszę o nadesłanie CV wraz ze zdjęciem.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)

Wszelkie oferty należy wysyłać drogą mailową na adres:
npo@nglt.pl  lub natalia.p@northgatelogistics.pl

Oferty można wysyłać do dnia 06-05-2016 roku.
W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny: 728-445-227