PRACA - Kontroler jakości

piątek, 10.6.2016 08:56 2054

BAUD POLSKA Sp. z o.o.

Baud Polska należy do francuskiej grupy BAUD Industries, która jest francuskim producentem elementów metalowych. Grupa BAUD Industries w liczbach, to:

  • 8 zakładów produkcyjnych w Europie,
  • 850 maszyn które pozwalają spełnić szeroki zakres wymagań klientów,

Grupa specjalizuje się w produkcji masowej małych elementów toczonych i spęczanych (średnica od 0.5 do 50 mm). Grupa BAUD zdobyła certyfikaty ISO 9001 oraz ISO TS16949 i jest znana z doświadczenia swoich pracowników w zakresie obróbki skrawanej. Firma BAUD Polska produkuje głównie dla sektora automatyki domowej (elementów do wyłączników, wtyczek), sektora samochodowego oraz sektora lotniczego.

Aktualnie poszukujemy:

Kontroler jakości

Miejsce pracy: Ząbkowice Śląskie
Region: dolnośląskie

Opis stanowiska:

  • Sortowanie komponentów zgodnie z przekazaną instrukcją (wizualnie i za pomocą narzędzi pomiarowych)
  • Montaż podzespołów na praskach
  • Ważenie, pakowanie i oznaczanie komponentów
  • Raportowanie wyników kontroli

Wymagania:

  • Zdolności manualne i dobry wzrok
  • Umiejętność działania zgodnie z procedurą

Oferujemy:

  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę, trzynaste wynagrodzenie, premia za wyniki, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie posiłków przez pracodawcę)
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: rekrutacja.baudpolska@gmail.com