PRACA - Konstruktor

środa, 7.6.2017 11:47 624

Firma Beewatec Sp.z o.o. z siedzibą w Dzierżoniowie,
należąca do międzynarodowego koncernu
poszukuje osoby  na stanowisko:

 Konstruktor

Opis stanowiska pracy:

  • analiza zapytania ofertowego i dokumentacji technicznej z nim związanej,
  • tworzenie dokumentacji technicznej (2D, 3D), praca na dedykowanym programie,
  • współpraca z działem produkcyjnym,

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • komunikatywna znajomość j. niemieckiego (mile widziana j. angielskiego),
  • umiejętność pracy opartej o programy CAD i środowiska 3D,
  • znajomość środowiska MS Office,
  • umiejętności analityczne,
  • umiejętność prowadzenia rozmów z klientem,
  • prawo jazdy kat. B,
  • kreatywność, bardzo dobra organizacja pracy,
  • dyspozycyjność,

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku i przyjaznej atmosferze,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności,
  • Po okresie próbnym zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres:

rekrutacja20160123@onet.pl