PRACA - Kierownik zakładu

czwartek, 2.2.2017 15:13 1752

Firma ZEBRA poszukuje osoby na stanowisko:

KIEROWNIK ZAKŁADU

Miejsce pracy: Dzierżoniów

Firma Zebra Sp. z o.o. specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości krzeseł i stołów, sprzedawanych na rynkach Europy Zachodniej. Firma Zebra składa się z trzech zakładów produkcyjnych, zlokalizowanych na terenie województwa dolnośląskiego, należących w całości do belgijskiej firmy Mobitec.

Głównym celem stanowiska będzie wdrożenie i optymalizacja procesów zarządzania produkcją zgodnie z koncepcją i praktyką Lean Management, dopasowaną do warunków lokalnych. Takiej głębokiej transformacji aktualnie podlegają wszystkie zakłady w grupie, tworząc bazę dla poprawy konkurencyjności i zapewnienia długoterminowego i  stabilnego rozwoju firmy.

Zadania do realizacji:

  • zapewnienie satysfakcji klientom firmy oraz ciągła praca nad jej podnoszeniem;
  • operacyjne zarządzanie poprzez zespół pracowniczy obszarami: produkcji, jakości, rozwoju, planowania i logistyki;
  • opracowanie oraz wdrożenie długoterminowego planu zwiększania efektywności i elastyczności podległych obszarów;
  • zapewnienie sprawnego działania podległej struktury w zgodzie z wymogami prawnymi i systemowymi;
  • nadawanie priorytetów oraz godzenie interesów różnych jednostek organizacyjnych;
  • realizowanie celów biznesowych związanych z zarządzaniem w perspektywie rocznych planów przychodowo-kosztowych;
  • współpraca z pozostałymi zakładami produkcyjnymi w grupie

Profil poszukiwanej osoby:

  • minimum 5-letnie doświadczenie w zarządzaniu zakładem produkcyjnym o dużej dynamice i zmienności asortymentu;
  • wykształcenie wyższe techniczne (ew. ekonomiczne i praktyka zawodowa w firmie technicznej);
  • sprawność w podejmowaniu decyzji i wprowadzaniu zmian w organizacji;
  • umiejętność tworzenia wspólnej wizji i budowania partnerskich relacji w zespole;
  • wysoko rozwinięta komunikatywność i silne nastawienie na współpracę;
  • bardzo dobra znajomość przynajmniej jednego języka obcego (angielski/niemiecki/francuski)

Osobie zatrudnionej oferujemy:

  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko w firmie o stabilnej pozycji rynkowej;
  • realny wpływ na budowanie strategii dalszego rozwoju firmy;
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • atrakcyjny pakiet wynagrodzeń (w tym samochód służbowy)

Aplikacje zawierające CV i list motywacyjny prosimy przesyłać na adres e-mail:

sekretariat@zebra.org.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926)”.