PRACA - Kierownik wydziału zgrzewania

piątek, 13.10.2017 21:18 652

Baud Polska należy do francuskiej grupy BAUD Industries, która  jest trzecim francuskim producentem elementów metalowych. Grupa BAUD Industries w liczbach, to :

  •   7 zakładów produkcyjnych w Europie, 1 w Azji
  •   850 maszyn które pozwalają spełnić szeroki zakres wymagań klientów
  •   800 milionów sztuk produkowanych co roku

Grupa specjalizuje się w produkcji masowej małych elementów toczonych i spęczanych (średnica od 0.5 do 50 mm). Firma oferuje niskie ceny oraz wysoki poziom jakości dzięki nowoczesnym  maszynom.
Grupa BAUD zdobyła certyfikaty ISO 9001 i ISO TS16949 I jest znana z doświadczenia swoich pracowników w zakresie obróbki skrawanej.
Firma BAUD Polska produkuje głownie dla sektora automatyki domowej (elementów do wyłączników, wtyczek), do sektora samochodowego oraz do sektora łączności. BAUD Polska jest znana przez głównych producentów I sprzedaje  głownie w Polsce, jak również w Niemczech, Turcji, Francji oraz we Włoszech.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik wydziału zgrzewania

Opis stanowiska:

  • Nadzorowanie jakości procesu zgrzewania detali (produkcja seryjna detali samochodowych)
  • Terminowa realizacja zamówień klienta
  • Opracowywanie i nadzorowanie dokumentacji technologicznej na procesy  spawania
  • Rozwiązywanie bieżących problemów jakościowych zgodnie z krokami 8D

 Wymagania:

  • wykształcenie srednie lub wyższe techniczne - kierunek Spawalnictwo,
  • znajomości spawania metodą “zgrzewania rezystancyjnego”,
  • umiejętność pracy zespołowej
  • doświadczenia w zarządzaniu zespołem pracowniczym,
  • znajomości języka angielskiego;

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej wytwarzającej produkty dla kluczowych światowych klientów
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego (szkolenie w naszych zakładach we Francji)
  • pakiet socjalny

 Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na rekrutacja.baudpolska@gmail.com