LOTTO

czwartek, 23 listopada 2017

Adelii, Klemensa

PRACA - kierownik działu jakości

wtorek, 27.6.2017 13:21 , odsłony: 820

Firma KORDAS Sp. z o.o. S. k. już od ponad 10 lat świadczy szerokie usługi obróbki metalu od cięcia laserowego, wykrawania, gięcia, spawania po lakierowanie proszkowe i montaż. W związku z rozbudową firmy i dynamicznym rozwojem prowadzi nabór pracowników.

KIEROWNIK DZIAŁU JAKOŚCI

Miejsce pracy: Srebrna Góra (pow. ząbkowicki)
Region: dolnośląskie

Wymagania:

  • doświadczenie w środowisku produkcyjnym lub inżynierskim na stanowisku inżyniera lub kierownika,
  • biegła znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność analitycznego myślenia, dokładność, systematyczność,
  • znajomość narzędzi wspomagających zarządzanie jakością i analizy problemów,
  • znajomość Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001

Obowiązki:

  • określanie standardów jakościowych dla produktów i procesu produkcyjnego,
  • rozpatrywanie reklamacji klientów oraz nadzór nad analizą przyczyn niezgodności i wdrożeniem działań korygujących,
  • nadzór nad reklamacjami do dostawców;
  • działania w zakresie poprawy i rozwoju systemu oraz dokumentacji jakościowej,
  • udział w nadzorowaniu Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001,
  • zarządzanie pracą zespołu kontroli jakości,
  • szkolenia pracowników z zakresu jakości,
  • nadzór nad narzędziami pomiarowymi,
  • udział we wdrożeniu nowych projektów

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

Prosimy o składanie CV w siedzibie firmy lub przesyłając: biuro@kordas.pro lub sobieralska@kordas.pro
Więcej informacji pod nr tel. 74/818 01 15 lub 74/818 00 16.   Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych                         ( tekst jedn. z 2016 r. poz. 922). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

poniedziałek, 20.2.2017 12:58
środa, 22.11.2017 06:00
piątek, 17.11.2017 19:30
wtorek, 7.11.2017 16:41
niedziela, 12.11.2017 12:25
piątek, 10.11.2017 15:51
piątek, 3.11.2017 14:50
poniedziałek, 30.10.2017 19:31
wtorek, 16.9.2014 12:32
wtorek, 9.5.2017 12:47
wtorek, 16.9.2014 12:30
poniedziałek, 23.5.2016 09:09
środa, 11.5.2016 10:29
UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA
Bezpłatna KOLONOSKOPIA
Basen Fitness Aquarius
ZGK Ząbkowice Śl.
Biuro Ubezpieczeń
Wymarzone wesele
Pomoc drogowa