PRACA - Inżynier produkcji

poniedziałek, 9.10.2017 16:05 728

Firma Beewatec  Sp.z o.o. z  siedzibą  w Dzierżoniowie, należąca do międzynarodowego koncernu poszukuje osoby  na stanowisko:

INŻYNIER PRODUKCJI

Opis stanowiska pracy:

  • nadzór nad dokumentacją techniczną
  • weryfikacja oraz analizowanie zdolności produkcyjnych
  • kontrola prawidłowości procesu produkcyjnego
  • planowanie produkcji i harmonogramowanie zleceń produkcyjnych
  • dbałość o terminowość wykonywanych zleceń
  • współpraca z pozostałymi działami

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • komunikatywna znajomość  j. niemieckiego lub j. angielskiego
  • umiejętność analizowania dokumentacji technicznej
  • umiejętność analizy i interpretacji rysunków technicznych oraz specyfikacji materiałowych
  • umiejętność pracy w grupie (także międzynarodowej) i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
  • znajomość  środowiska MS Office
  • umiejętności analityczne
  • prawo jazdy kat. B
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • dyspozycyjność
  • znajomość metod oraz narzędzi LEAN będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowym środowisku i przyjaznej atmosferze
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności
  • po okresie próbnym zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres:

rekrutacja20160123@onet.pl