sobota, 23 września 2017

Tekli, Boguslawa

PP: Orzeł - Ślęża Ciepłowody 5:1 (3:1)

środa, 13.9.2017 11:27 , komentarze: 0 , odsłony: 257

Pewnym zwycięstwem 5:1 (2:1) zakończył się mecz I rundy Pucharu Polski OZPN Wałbrzych, w którym Orzeł pokonał na własnym boisku Ślężę Ciepłowody. Spotkanie toczyło się przy przewadze biało - niebieskich, którzy wynik spotkania otworzyli po 15 minutach gdy do siatki rywala trafił Tomasz Piątkowski. W 41 minucie podwyższył prowadzenie Orła Karol Zalewski, ale przyjezdni odpowiedzieli uderzeniem Seweryna Raszpli. Do przerwy kibice zobaczyli jeszcze jedną bramkę autorstwa Sławomira Źrebca. Po zmianie stron gole strzelali także Tomasz Piątkowski Mateusz Łaszczewski. Kolejny mecz pucharowy ząbkowiczanie rozegraną w Lubawce z miejscowym Orłem!
Skład: Brandl - Źrebiec (59 Rakoczy), Maciak, Radziszewski, Kucharek, Piątkowski (70 Górski), Ślepecki (59 Łaszczewski), Cholewa, Fudali (59 Herdy), Kuriata (59 Rychlica), Zalewski (70 Michalski).