poniedziałek, 11 grudnia 2017

Damazego, Waldemara

PP: Orzeł Lubawka - Orzeł 1:8 (0:3)

piątek, 22.9.2017 12:35 , komentarze: 0 , odsłony: 339

Bez najmniejszego problemu Orzeł awansował do kolejnej rundy Okręgowego Pucharu Polski. Biało - niebiescy pokonali w Lubawce gospodarzy 8:1 (3:0). Worek z bramkami rozwiązał się po 20 miutach gry. Najpierw gola zdobył Robert Herdy, a chwilę później Karol Zalewski. Przed przerwą podwyższył jeszcze Remigiusz Kowerko. Po zmianie stron w 47 minucie podwyższył Hubert Górski. Kolejne bramki strzelał Dawid Kuriata - 3 oraz Tomasz Piątkowski
Kolejny mecz pucharowy ząbkowiczanie rozegrają 3 lub 11 października ze zwycięzcą meczu Kryształ Stronie Śląskie Unia Bardo
Skład: Brandl - Dawid Różana, Górski (69 Maciak), Fudali, Zalewski, Kowerko (55 Kuriata) , Herdy (60 Dyda), Źrebiec (55 Ślepecki), Kucharek, Rakoczy (55 Piątkowski), Rychlica.