LOTTO

poniedziałek, 29 maja 2017

Magdaleny, Bogumily

Operator Linii Wykrawania (praca w weekend)

czwartek, 11.5.2017 18:49 , odsłony: 514

Baud Polska należy do francuskiej grupy BAUD Industries. Grupa BAUD Industries w liczbach, to:

• 9 zakładów produkcyjnych

• 850 maszyn które pozwalają spełnić szeroki zakres wymagań klientów

Grupa specjalizuje się w produkcji masowej małych elementów toczonych i spęczanych (średnica od 0.5 do 50 mm). Grupa BAUD zdobyła certyfikaty ISO 9001 i ISO TS16949 i jest znana z doświadczenia swoich pracowników. Firma BAUD Polska produkuje głownie dla sektora automatyki domowej (elementów do wyłączników, wtyczek), sektora samochodowego oraz sektora lotniczego.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Ząbkowice Śląskie

Opis stanowiska:

• przygotowywanie maszyn do pracy i dbałość o ich poprawne funkcjonowanie
• wykonywanie detali zgodnych z rysunkami technicznymi
• kontrola jakości
• mycie i pakowanie detali
• odbiór i rozładunek materiału wsadowego
• utrzymywanie porządku w miejscu pracy

Wymagania:

• wykształcenie zawodowe
• umiejętność czytania rysunku technicznego i obsługi urządzeń pomiarowych (mile widziane)

Warunki pracy:

• praca w week-end: w sobotę (02:00 – 14:00 lub 14:00 – 02:00) i niedzielę (02:00 – 14:00 lub 14:00 – 02:00), idealne dla uczniów/studentów, dla osób które chcą dorobić do pensji lub mieć wolne w tygodniu
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• atrakcyjne wynagrodzenie (trzynastka; premia urlopowa, premia roczna...)
• dofinansowanie do obiadów
• prywatną opiekę medyczną
• pracę w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji na rynku

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na rekrutacja.baudpolska@gmail.com

poniedziałek, 20.2.2017 12:58
piątek, 12.2.2016 23:19
sobota, 18.3.2017 09:42
wtorek, 16.5.2017 12:59
czwartek, 11.5.2017 18:55
wtorek, 9.5.2017 12:47
wtorek, 7.3.2017 15:31
czwartek, 4.5.2017 10:14
czwartek, 4.5.2017 09:32
wtorek, 16.9.2014 12:30
poniedziałek, 23.5.2016 09:09
środa, 11.5.2016 10:29
wtorek, 16.9.2014 12:32
Basen Fitness Aquarius
ZGK Ząbkowice Śl.
Wymarzone wesele
Pomoc drogowa
Dywany Ząbkowice Śl.
portalenieruchomosci.pl
Biuro Ubezpieczeń
Myjnia TOMAR