Operator Linii Wykrawania (praca w weekend)

czwartek, 11.5.2017 18:49 825

Baud Polska należy do francuskiej grupy BAUD Industries. Grupa BAUD Industries w liczbach, to:

• 9 zakładów produkcyjnych

• 850 maszyn które pozwalają spełnić szeroki zakres wymagań klientów

Grupa specjalizuje się w produkcji masowej małych elementów toczonych i spęczanych (średnica od 0.5 do 50 mm). Grupa BAUD zdobyła certyfikaty ISO 9001 i ISO TS16949 i jest znana z doświadczenia swoich pracowników. Firma BAUD Polska produkuje głownie dla sektora automatyki domowej (elementów do wyłączników, wtyczek), sektora samochodowego oraz sektora lotniczego.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Ząbkowice Śląskie

Opis stanowiska:

• przygotowywanie maszyn do pracy i dbałość o ich poprawne funkcjonowanie
• wykonywanie detali zgodnych z rysunkami technicznymi
• kontrola jakości
• mycie i pakowanie detali
• odbiór i rozładunek materiału wsadowego
• utrzymywanie porządku w miejscu pracy

Wymagania:

• wykształcenie zawodowe
• umiejętność czytania rysunku technicznego i obsługi urządzeń pomiarowych (mile widziane)

Warunki pracy:

• praca w week-end: w sobotę (02:00 – 14:00 lub 14:00 – 02:00) i niedzielę (02:00 – 14:00 lub 14:00 – 02:00), idealne dla uczniów/studentów, dla osób które chcą dorobić do pensji lub mieć wolne w tygodniu
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• atrakcyjne wynagrodzenie (trzynastka; premia urlopowa, premia roczna...)
• dofinansowanie do obiadów
• prywatną opiekę medyczną
• pracę w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji na rynku

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na rekrutacja.baudpolska@gmail.com