komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

czwartek, 17 sierpnia 2017

Zanny, Mirona

Mali Stratedzy

piątek, 11.8.2017 11:34 , komentarze: 0 , odsłony: 378
kategorie artykułu:

W środę 9 sierpnia odbyły się rozgrywki w grę „Mali Stratedzy”, w których wzięły udział dzieci z gminy Stoszowice oraz na ich zaproszenie wójt gminy Stoszowice Paweł Gancarz i prezes Twierdzy Srebrna Góra Emilia Pawnuk.

Gra „Mali Stratedzy” była tworzona od podstaw przez dzieci, uczęszczające na wakacyjne zajęcia w GOKSiR w Srebrnej Górze oraz filiach bibliotecznych w Przedborowej i Stoszowicach. Dzieci samodzielnie namalowały planszę, wymyśliły miejsca, wyprodukowały pieniądze, ulepiły z plasteliny pionki i domki oraz złożyły kolorowe kostki do gry. Na planszy znalazły się między innymi Twierdza Srebrnogórska, zamek w Stoszowicach i wiadukt w Żdanowie oraz inne znane zabytki z naszej gminy.

Rywalizacja pomiędzy dziećmi, a dorosłymi toczyła się w przyjaznej atmosferze – nie brakowało odgłosów dopingowania i śmiechu. Pojedynek graczy zakończył się zwycięstwem dzieci, które wykupiły wszystkie duże inwestycje i pozbawiły gotówki swoich przeciwników. W nagrodę za udaną grę każdy uczestnik otrzymał wyjątkową koszulkę z oryginalnym napisem, ufundowane przez Hotel Srebrna Góra.

 

Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Stoszowicach z siedzibą w Srebrnej Górze 

 

Wasze komentarze

poniedziałek, 14.8.2017 09:43
piątek, 11.8.2017 11:34
czwartek, 10.8.2017 19:14
środa, 9.8.2017 10:36
Bezpłatna KOLONOSKOPIA
Bezpłatna KOLONOSKOPIA
Biuro Ubezpieczeń
Biuro Ubezpieczeń
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Dywany Ząbkowice Śl.
Dywany Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa
Basen Fitness Aquarius
Basen Fitness Aquarius