komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

czwartek, 17 sierpnia 2017

Zanny, Mirona

Majówka na sportowo z Gminnym Centrum Edukacji i Sportu

wtorek, 16.5.2017 11:00 , komentarze: 0 , odsłony: 188
kategorie artykułu:

W poniedziałek  1 maja na boisku sportowym Orlik w Ziębicach odbył się turniej piłki nożnej dla dzieci i młodzieży. Do zawodów zgłosiły się cztery drużyny, które rywalizowały ze sobą systemem "każdy z każdym”. Zawody przebiegały w serdecznej, sportowej atmosferze. Pierwsze miejsce w zawodach odniosła drużyna Manuanoja, która wygrała dwa mecze i jeden zremisowała. Drugie miejsce zajęli Starłorsi, trzecie FC Szyszki i czwarte Moc Agaty. W zwycięskiej drużynie wystąpili: Michał Kluba, Maciej Kumaszka, Mateusz Urbaniak, Gabriel Stojanowski, Daniel Klatka i Patryk Frątczak.

We wtorek również na boisku sportowym Orlik odbył się turniej hokeja na trawie dla dzieci i młodzieży. Uczestnicy mieli okazję poznać nową dyscyplinę sportu, którą można uprawiać na Orliku. W hokejowym turnieju wystąpili: Remigiusz Frąszczak,  Dawid Ogórek, Błażej Kleniuk, Paweł Rojek, Jakub Witek, Tymoteusz Malinowski, Emanuel Maciantowicz, Tomasz Gnat i Bartosz Nachyła.

W środę 3 maja w sali gimnastycznej przy ul. Wojska Polskiego rozgrywane były Mistrzostwa Ziębic w tenisie stołowym. Do turnieju przystąpiło pięciu zawodników,  którzy rywalizowali ze sobą systemem
"każdy z każdym”. Pierwsze miejsce w zawodach zajął Tomasz Kwaśnik, który wygrał wszystkie cztery mecze. Na drugim miejscu uplasował się Radosław Chuchra, który wygrał trzy spotkania. Trzecie miejsce zajął Krzysztof Gąsior, czwarte Grzegorz Supryniuk, piąte Tomasz Polak.

 

GCEiS

 

Wasze komentarze

poniedziałek, 14.8.2017 09:43
piątek, 11.8.2017 11:34
czwartek, 10.8.2017 19:14
Bezpłatna KOLONOSKOPIA
Bezpłatna KOLONOSKOPIA
Basen Fitness Aquarius
Basen Fitness Aquarius
Dywany Ząbkowice Śl.
Dywany Ząbkowice Śl.
Biuro Ubezpieczeń
Biuro Ubezpieczeń
ZGK Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele