komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

piątek, 24 listopada 2017

Flory, Emmy

Laur Społecznego Zaufania dla gminy Kamieniec Ząbkowicki

piątek, 7.7.2017 09:50 , komentarze: 9 , odsłony: 2645
kategorie artykułu:

Rzetelność i najwyższa jakość świadczonych usług, wysoki standard obsługi klienta i respektowanie jego praw – te cechy sprawiły, że Gmina Kamieniec Ząbkowicki otrzymała Laur Społecznego Zaufania przyznany przez Instytut Badania Marki.

Laur Społecznego Zaufania to prestiżowa i jedyna w swoim rodzaju nagroda, jaką honorowane są przedsiębiorstwa i instytucje o najwyższej w ocenie klientów i konsumentów reputacji rynkowej. Przyznawana od roku 2016 pozwala wskazać i wyróżniać podmioty o znaczącym zaufaniu społecznym, które są swoistymi rynkowymi liderami ze względu na rzetelność oraz najwyższą jakości oferowanych produktów i świadczonych usług. Na wyjątkowy charakter tej niepowtarzalnej nagrody, prócz jej unikalności i uznania jakie ze sobą niesie, składa się również i sposób jej przyznawania – Laur Społecznego Zaufania nadaje się wyłącznie na wniosek klientów i konsumentów. Stanowi on zatem swoiste podziękowanie danej firmie lub instytucji za pomyślną współpracę oraz jej rekomendację innym konsumentom – jest to najwyższa z możliwych forma wyróżnienia dla rynkowych podmiotów!

Laureaci nagrody, prócz należnego im uznania, otrzymują ponadto szereg dodatkowych korzyści, w tym – dostęp do dodatkowych narzędzi budowania pozytywnego wizerunku oraz zaszczytne miejsce w wykazie godnych zaufania podmiotów rynkowych. Opierając się bowiem na wiarygodnych opiniach klientów, projekt „Laur Społecznego Zaufania” sukcesywnie wyszczególnia rzetelne, sprawdzone firmy oraz instytucje o wysokim standardzie i jakości świadczonych usług – poświadcza o ich niezawodności, wiarygodności, solidności i odpowiedzialności.

W liście gratulacyjnym, jaki otrzymał wójt Marcin Czerniec, czytamy m.in.: „W imieniu instytutu Badań Marki (…) gratuluję słusznie przyznanego wyróżnienia i dziękuję za przystąpienie do projektu oraz życzę wszelkiej pomyślności w osiąganiu zamierzonych celów o satysfakcji z uzyskiwanych sukcesów, a w kolejnych latach – dalszej tak ukierunkowanej na dobro klientów działalności, jak ta prowadzona dotychczas.”

źródło: UG Kamieniec Ząbkowicki

 

Wasze komentarze

To certyfikat z Biedry!
poniedziałek, 28.08.2017 23:40 autor:
Wszystko prawda.Nic dodać,nic ująć.
sobota, 19.08.2017 20:33 autor: Pik
Tyle, że czasami z prawdą jest jak w tym góralskim...
piątek, 25.08.2017 11:45 autor: Kubuś Puchatek
piątek, 14.4.2017 16:56
czwartek, 5.1.2017 11:43
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Bezpłatna KOLONOSKOPIA
Bezpłatna KOLONOSKOPIA
Basen Fitness Aquarius
Basen Fitness Aquarius
UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA
UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA
Biuro Ubezpieczeń
Biuro Ubezpieczeń
ZGK Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.