komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

czwartek, 23 listopada 2017

Adelii, Klemensa

Podejrzany o podpalenie auta wójta zatrzymany! To groźny przestępca poszukiwany listem gończym

środa, 15.3.2017 12:17 , komentarze: 68 , odsłony: 19619
kategorie artykułu:

W poniedziałek 13 marca funkcjonariusze z Ząbkowic Śląskich wspólnie z policyjnymi antyterrorystami z Wrocławia zatrzymali  w Ząbkowicach Śląskich mężczyznę, który był poszukiwany listem gończym za szereg przestępstw. Jest on także podejrzany o podpalenie samochodu marki audi, który spłonął w nocy 8 marca, a należał do wójta Stoszowic.  

- Funkcjonariusze z Ząbkowic Śląskich wspólnie z policyjnymi antyterorystami z Wrocławia zatrzymali groźnego przestępcę poszukiwanego listem gończym. Z informacji, jakie posiadali wcześniej policjanci wynikało, że 35-letni mężczyzna może posiadać niebezpieczne przedmioty, dlatego podjęto odpowiednie działania w związku z jego zatrzymaniem. W mieszkaniu funkcjonariusze znaleźli m.in. maczetę, siekierę i pałkę teleskopową. Dodatkowo ujawniono jeszcze dużą ilość białego proszku, którego skład zostanie potwierdzony badaniami laboratoryjnymi - informuje podkom. Ilona Golec. z ząbkowickiej policji.

35-latek był znany policjantom i karany za przestępstwa narkotykowe, uszkodzenie ciała i liczne przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu. W chwili obecnej przebywa w zakładzie karnym. Mężczyzna podejrzewany jest o podpalenie samochodu marki audi.

Przypomnijmy, że za przestępstwo zniszczenia mienia grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 

 

Wasze komentarze

WYSTARCZY POJECHAC NA CPN PRZY UL,WROCLAWSKIEJ I RESZTE LESZCZY Z MONITORINGU POZBIERAC.TO DZIECI NIE MAFIOZI,
sobota, 18.03.2017 15:49 autor:

chcesz sie spróbować? daj namiary mozemy sie napierdaalc nawet dzisiaj.
wtorek, 21.03.2017 22:35 autor: chcesz sie spróbować? daj namiar

P...a i najwyższa pora trafić do więźnia. I tak prawie połowę z 35 lat w pierdlu. Zapraszamy dalej. Jednego chwasta mniej.
piątek, 17.03.2017 21:47 autor: Xxxx

Nie znasz sytuacji to się nie wypowiadaj!!!
poniedziałek, 20.03.2017 23:47 autor: Nonono

ROBICIE Z GOSCIA BANDZIORA,A TO TAKA SIEROTA,
sobota, 18.03.2017 15:42 autor:

PIS robi swoje hehehe
czwartek, 16.03.2017 11:24 autor: PIS robi swoje hehehe

Je...ac pis
sobota, 18.03.2017 10:11 autor:

wyplewic to wszystko a nie na zla droge schodzic... lekko przyszlo latwo poszlo a do uczciwej pracy popracowac ciezko na kromke chleba...
sobota, 18.03.2017 00:54 autor: priest

Wyplewić to trzeba twoją rodzine
sobota, 18.03.2017 10:03 autor:

Ja bym chciał zobaczyć tych wszystkich debili co piszą takie śmieci że brawo że stoperan itp czy na żywo byli by tacy cwani pedofile je...ane siedzą w domu piszą śmieci na durnym Internecie zaglądają zza firanki i szukają sensacji piszą odważnie bo anonimowo a w rzeczywistości obsrani po uszy i stąd ten patent ze stoperanem bo sprawdzone a policja z kroczem na przedzie wali was i wasze żony w je..ane cioty. Nie życzy sie nikomu więzienia nawet wrogowi wy zawistne kurwy. A pozatym do więzienia każdy z was może trafić bo tego jak szpitala nie można się wyrzec a wtedy za takie frajerskie teksty was dojadą
sobota, 18.03.2017 01:15 autor:

Oby to się okazały narkotyki to dłużej posiedzi i Antyterrorysci z Wrocławia będą wiedzieli chociaż ze było po co się fatygowac..no i jednego pajaca mniej wkoncu,na wszystkich przyjdzie pora
środa, 15.03.2017 23:56 autor: Rrrrrrrr

Oby sie okzało , że bierzesz z dypy do mordy
czwartek, 16.03.2017 06:55 autor: hhhaa

Znów ta pseudo grypsera... Kolejny diler?
czwartek, 16.03.2017 08:53 autor: ?

jebać Cię stary feście!!
czwartek, 16.03.2017 13:30 autor: M.




A wszystko zaczęło się od wody...PDW
czwartek, 16.03.2017 11:20 autor: o

Woda napewno nie sprzedal
czwartek, 16.03.2017 17:22 autor: Ppp

brawo, szybka reakcja policji i skuteczna.
środa, 15.03.2017 13:02 autor:

Ładne określenie WRogów Politycznych A może nie politycznych A może to jest Życie i coś innego niż politycznych
czwartek, 16.03.2017 09:10 autor: To jest polska

Nareszcie możesz się czuć bezpiecznie ?????? A z kod ty jesteś z przedsionka w kościele się wyrwales weź stań na nogi otwórz oczy I zepnij pośladki człowieku
czwartek, 16.03.2017 09:03 autor: To jest polska

Nie chciałbym być w skórze tego co sprzedał 5 lat minie szybko
środa, 15.03.2017 19:10 autor: bajo

Z tego wszystkiego najlepsza jest maczeta z kodem kreskowym ze sklepu. No i P się w końcu doigrał
czwartek, 16.03.2017 06:03 autor: Xxxx

A mi się podobał ten wpis o stoperanie :) kolejki BMW przy aptekach he
środa, 15.03.2017 23:46 autor: :D

ząbkowicka mafia ponoć wykupiła wszystkie pampersy i stoperany w mieście ;D Brawo policja tępić do dziadostwo!
środa, 15.03.2017 18:04 autor: haha

Trzymaj się bracie PDW
środa, 15.03.2017 15:50 autor: SS

Tzn.,że znajomy wójta. Ładne towarzystwo....
środa, 15.03.2017 17:41 autor:

nie można mieć dużego noża i siekiery w domu? jak to jest bo nie kumam.
środa, 15.03.2017 16:48 autor: DDdd

Ale bładzą co niektórzy. Wielkie mi halo że meczete i siekiere miał. Hahah a co to w domu siekiery nie można mieć ?
środa, 15.03.2017 14:18 autor: Xox

To u nas takie bandziory łażą po rynku, że aż AT trzeba z Wrocka ściągać aby ich zatrzymać???
środa, 15.03.2017 13:33 autor: A.

widocznie tak
środa, 15.03.2017 13:57 autor:

To on z Wisły był jak miał maczete???
środa, 15.03.2017 13:24 autor: ?????

Brawo Policja!
środa, 15.03.2017 13:13 autor:

nowe porzadki na miescie
środa, 15.03.2017 12:42 autor: Noname

Brawo policja, nareszcie możemy się czuć bezpiecznie w Ząbkowicach! Jednego bandyty mniej!
środa, 15.03.2017 12:34 autor:

dzisiaj, 10 min temu
dzisiaj, 1 godz temu
dzisiaj, 5 godz temu
środa, 22.11.2017 14:10
środa, 22.11.2017 10:01
1
Bezpłatna KOLONOSKOPIA
Bezpłatna KOLONOSKOPIA
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa
ZGK Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.
UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA
UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA
Basen Fitness Aquarius
Basen Fitness Aquarius
Biuro Ubezpieczeń
Biuro Ubezpieczeń