komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

piątek, 15 grudnia 2017

Niny, Celiny

ZUK przystępuje do burzenia gazonów na ziębickim rynku - będzie piękniej

środa, 4.10.2017 13:35 , komentarze: 12 , odsłony: 3836
kategorie artykułu:

- Po wielu staraniach pracowników Gminy Ziębice, przy współudziale ZUK, przychodzi moment, że możemy zacząć  upiększać nasze miasto! Dzięki uzyskanym pozwoleniom można przystąpić do prac! - informuje ZUK. 

Powoli rusza wieloetapowy projekt zmian i przebudowania ziębickiego rynku,  jednym z pierwszych etapów jest likwidacja resztek gazonów. Kolejnymi będą zmiany w zieleni miejskiej, a w późniejszym czasie także wymiany powierzchni brukowanych. Prace rozpoczną 4 października i potrwają około dwóch tygodni.

Ze względu na wysokie koszty działania, nie wszystkie prace można wykonać w tym samym czasie.

- Prace rozbiórkowe rozpoczynamy w środę 4 października, od wczesnych godzin rannych.W pierwszym etapie rozbiórki będziemy likwidować wszystkie nasadzenia znajdujące się w gazonach, w późniejszym czasie rozbierzemy resztki kostkowych murków. Potem nastąpi wybranie gruzu i ziemi i ustawienie (poprawienie) krawężników - informuje ziębicki ZUK.

W miejscu zlikwidowanych gazonów zostanie nawieziona ziemia pod przyszłe nasadzenia. W przyszłym roku po ukończeniu  projektu zmian w zieleni miejskiej będą wykonane nasadzenia.

- Prosimy o wyrozumiałość wszystkich gości i mieszkańców za utrudnienia oraz o nieparkowanie samochodów w wyznaczonych (ogrodzonych taśmami miejscach) w celu uniknięcia uszkodzeń spowodowanych pracami. 

 

fot. ZUK

 

Wasze komentarze

Niestety ziębicki rynek jeszcze nigdy w swej historii nie był brzydki jak dziś.
Ale obecnie 50 % mieszkańców Ziębic to patologia i 500 plus więc jak ma być inaczej???.
piątek, 06.10.2017 20:55 autor: Księgowy

Czego wymagać... skoro nawet w ogłoszeniu ZUK-u i Urzędu o zbiórce śmieci wielkogabarytowych mamy błąd ortograficzny ( i to w tekście pogrubionym)!
czwartek, 05.10.2017 12:26 autor: literka

Ważne że coś się dzieje, zmienia. Tyle lat nic nikomu nie przeszkadzało. Jak zrobią chodniki i poprawia kostkę na ulicy będę happy.
środa, 04.10.2017 15:15 autor: Ziebice

Moment moment - miasto brudne, Henryków brudny, śieci się walają, a ZUK twierdzi, że coś upiększa? Za podstawową pracę się bierzcie a nie wyburzanie murków. Krzaczory zapuszczone że hej - do tego dopuściliście. Trzeba je dobrze poprowadzić, a nie planować nasadzenia. Kto za to zapłaci. Przecież kolejne tysiące pójdą na kwiatki na jeden sezon. Ludzie opamietajcie się! Alicja! Zrób coś z tym Zukiem bo jakoś nie go ogarniasz.
czwartek, 05.10.2017 08:47 autor: andrew

Mega wydarzenie! Warte portali ogólnopolskich. Już widzę efekt końcowy. Jak wszystko skończy się niewypałem za tej Biry
czwartek, 05.10.2017 07:39 autor:

środa, 13.12.2017 13:47
11
sobota, 9.12.2017 19:17
3
UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA
UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA
Biuro Ubezpieczeń
Biuro Ubezpieczeń
Basen Fitness Aquarius
Basen Fitness Aquarius
Bezpłatna KOLONOSKOPIA
Bezpłatna KOLONOSKOPIA
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa
ZGK Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele