komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

środa, 13 grudnia 2017

Lucji, Otylii

Awantura domowa i pijani rodzice „opiekujący się” 7-miesięcznym dzieckiem

wtorek, 3.10.2017 18:58 , komentarze: 29 , odsłony: 15121
kategorie artykułu:

Pod koniec września na terenie jednej ze wsi w gminie Ząbkowice Śląskie doszło do awantury domowej. Jak się okazało pijani rodzice mieli pod swoją opieką 7-miesięczne dziecko.

Policję wezwała matka dziecka, gdyż jak mówiła, jej konkubent był wulgarny i awanturował się.  Kiedy funkcjonariusze przyjechali na miejsce, kobieta oświadczyła, że interwencja nie jest już potrzebna, gdyż jej partner uspokoił się i nic się nie dzieje.

Policjanci nabrali jednak podejrzeń, że kobieta także może być pod wpływem alkoholu. Nie mylili się, miała około 1,5 promila, a jej konkubent ponad dwa. W domu pod ich opieką przebywało ich 7 miesięczne dziecko!

Zawiadomiono pracowników pomocy społecznej, a następnie zdecydowano o odebraniu dziecka i przekazaniu go do pogotowia opiekuńczego.

 

 

Wasze komentarze

Czekolada szaleje xd
środa, 04.10.2017 23:40 autor: Johny bravo

Jedno zabrali a drugie w drodze patologia k....
sobota, 07.10.2017 18:59 autor: Tarnowa

Z drugim w ciąży jest ??????
sobota, 07.10.2017 20:06 autor: Abc

Ponoć tak czas pokaże
sobota, 07.10.2017 21:46 autor: Tarnowa

500 plus cuda działa masakra
sobota, 07.10.2017 19:00 autor: Tarnowa

Biedne niemowlę :( brak słów...
czwartek, 05.10.2017 22:38 autor: X

W Tarnowie same k...... I pedały. Ale są też normalni. Szkoda tylko dzieci. Większość tam wychowana na pijaństwie i kurestwie. Tylko się o tym nie mówi.
czwartek, 05.10.2017 13:28 autor: Abc

ZABRAC JEJ 500+ I NIECH PRACOWNIK mops-u ROBI ZAKUPY DLA DZIECKA. JEDNI CHCĄ MIEĆ DZIECI I NIE MOGĄ A TU KURWISKO NIE DBA O DZIECKO ! ! ! ! ! !
czwartek, 05.10.2017 07:46 autor: WKURZONY

wysterylizować szmatę!
środa, 04.10.2017 07:41 autor: prawy i sprawiedliwy

Skoro zabiorą 500+ to o 500 zł bd mniej a skoro tacy bogaci to załapali się na 500 +, śmieszne
wtorek, 03.10.2017 23:17 autor: Monika

Patologia pijacka zabrac 500+ to nie beda mieli za co chlac.
wtorek, 03.10.2017 19:50 autor: aut

Będą! !!
wtorek, 03.10.2017 21:01 autor: Ja

To chyba w Tarnowie
środa, 04.10.2017 10:13 autor: Obserwator

Tak dokladnie
środa, 04.10.2017 13:47 autor: gosc

Ej :(
środa, 04.10.2017 10:57 autor: Sssss

Czy za nieuzasadnione wezwanie pani z panem zapłacili? Jak balanga, to balanga. Ale jednemu i drugiemu "rodzicowi", profilaktycznie, po d...e należałoby przydzwonić policyjnym narzędziem, bo takie argumenty najszybciej trafiają do rozsądku.
środa, 04.10.2017 08:05 autor:

500+
wtorek, 03.10.2017 21:48 autor:

Jak pili to i będą pić czy będzie 500+ czy nie ale za twoje napewno nie piją.
wtorek, 03.10.2017 23:06 autor: Xxx

Koleś zarabia i to dobrze podać nazwiska a nie media ich jeszcze ukrywaja to jest dopiero patologia.
wtorek, 03.10.2017 21:04 autor: Xxx

Patologia co krok. Jest jednak w tym sporo naszej winy, jest ciche przyzwolenie społeczne na takie zachowania. Nie zwracamy uwagi katom znęcającym się nad swoimi rodzinami bo są naszymi znajomymi, kolegami z pracy, przedstawicielami prawa... A powinniśmy takich zwyrodnialcow wywozic na wozie z gnojem z naszych miejscowości. Tam gdzie prawo nie daje sobie rady przez kolesiostwo pora wziąć sprawy w swoje ręce!
To kto pierwszy na wóz z gnojem?
wtorek, 03.10.2017 20:17 autor: Karma

sobota, 9.12.2017 19:17
3
czwartek, 7.12.2017 10:15
3
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa
Biuro Ubezpieczeń
Biuro Ubezpieczeń
UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA
UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
ZGK Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.
Basen Fitness Aquarius
Basen Fitness Aquarius
Bezpłatna KOLONOSKOPIA
Bezpłatna KOLONOSKOPIA