komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

czwartek, 19 października 2017

Ziemowita, Jana

Awantura domowa i pijani rodzice „opiekujący się” 7-miesięcznym dzieckiem

wtorek, 3.10.2017 18:58 , komentarze: 29 , odsłony: 14416
kategorie artykułu:

Pod koniec września na terenie jednej ze wsi w gminie Ząbkowice Śląskie doszło do awantury domowej. Jak się okazało pijani rodzice mieli pod swoją opieką 7-miesięczne dziecko.

Policję wezwała matka dziecka, gdyż jak mówiła, jej konkubent był wulgarny i awanturował się.  Kiedy funkcjonariusze przyjechali na miejsce, kobieta oświadczyła, że interwencja nie jest już potrzebna, gdyż jej partner uspokoił się i nic się nie dzieje.

Policjanci nabrali jednak podejrzeń, że kobieta także może być pod wpływem alkoholu. Nie mylili się, miała około 1,5 promila, a jej konkubent ponad dwa. W domu pod ich opieką przebywało ich 7 miesięczne dziecko!

Zawiadomiono pracowników pomocy społecznej, a następnie zdecydowano o odebraniu dziecka i przekazaniu go do pogotowia opiekuńczego.

 

 

Wasze komentarze

Czekolada szaleje xd
środa, 04.10.2017 23:40 autor: Johny bravo

Jedno zabrali a drugie w drodze patologia k....
sobota, 07.10.2017 18:59 autor: Tarnowa

Z drugim w ciąży jest ??????
sobota, 07.10.2017 20:06 autor: Abc

Ponoć tak czas pokaże
sobota, 07.10.2017 21:46 autor: Tarnowa

500 plus cuda działa masakra
sobota, 07.10.2017 19:00 autor: Tarnowa

Biedne niemowlę :( brak słów...
czwartek, 05.10.2017 22:38 autor: X

W Tarnowie same k...... I pedały. Ale są też normalni. Szkoda tylko dzieci. Większość tam wychowana na pijaństwie i kurestwie. Tylko się o tym nie mówi.
czwartek, 05.10.2017 13:28 autor: Abc

ZABRAC JEJ 500+ I NIECH PRACOWNIK mops-u ROBI ZAKUPY DLA DZIECKA. JEDNI CHCĄ MIEĆ DZIECI I NIE MOGĄ A TU KURWISKO NIE DBA O DZIECKO ! ! ! ! ! !
czwartek, 05.10.2017 07:46 autor: WKURZONY

wysterylizować szmatę!
środa, 04.10.2017 07:41 autor: prawy i sprawiedliwy

Skoro zabiorą 500+ to o 500 zł bd mniej a skoro tacy bogaci to załapali się na 500 +, śmieszne
wtorek, 03.10.2017 23:17 autor: Monika

Patologia pijacka zabrac 500+ to nie beda mieli za co chlac.
wtorek, 03.10.2017 19:50 autor: aut

Będą! !!
wtorek, 03.10.2017 21:01 autor: Ja

To chyba w Tarnowie
środa, 04.10.2017 10:13 autor: Obserwator

Tak dokladnie
środa, 04.10.2017 13:47 autor: gosc

Ej :(
środa, 04.10.2017 10:57 autor: Sssss

Czy za nieuzasadnione wezwanie pani z panem zapłacili? Jak balanga, to balanga. Ale jednemu i drugiemu "rodzicowi", profilaktycznie, po d...e należałoby przydzwonić policyjnym narzędziem, bo takie argumenty najszybciej trafiają do rozsądku.
środa, 04.10.2017 08:05 autor:

500+
wtorek, 03.10.2017 21:48 autor:

Jak pili to i będą pić czy będzie 500+ czy nie ale za twoje napewno nie piją.
wtorek, 03.10.2017 23:06 autor: Xxx

Koleś zarabia i to dobrze podać nazwiska a nie media ich jeszcze ukrywaja to jest dopiero patologia.
wtorek, 03.10.2017 21:04 autor: Xxx

Patologia co krok. Jest jednak w tym sporo naszej winy, jest ciche przyzwolenie społeczne na takie zachowania. Nie zwracamy uwagi katom znęcającym się nad swoimi rodzinami bo są naszymi znajomymi, kolegami z pracy, przedstawicielami prawa... A powinniśmy takich zwyrodnialcow wywozic na wozie z gnojem z naszych miejscowości. Tam gdzie prawo nie daje sobie rady przez kolesiostwo pora wziąć sprawy w swoje ręce!
To kto pierwszy na wóz z gnojem?
wtorek, 03.10.2017 20:17 autor: Karma

czwartek, 12.10.2017 13:29
20
czwartek, 12.10.2017 11:10
5
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa
Basen Fitness Aquarius
Basen Fitness Aquarius
Biuro Ubezpieczeń
Biuro Ubezpieczeń
ZGK Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.
Bezpłatna KOLONOSKOPIA
Bezpłatna KOLONOSKOPIA
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele