komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

poniedziałek, 25 września 2017

Aurelii, Wladyslawa

Góry Stołowe z lotu ptaka we wrześniu tylko w Planete+

poniedziałek, 11.9.2017 15:18 , komentarze: 0 , odsłony: 215
kategorie artykułu:

Planete+ zaprasza na najnowszy odcinek „Polski z góry”, unikalnej w polskiej telewizji produkcji, w której widzowie będą mieli okazję zobaczyć jak wygląda nasz kraj z lotu ptaka. Piąty odcinek będzie niepowtarzalną okazją by wzlecieć nad jedno z najciekawszych i najbardziej efektownych pasm górskich w naszym kraju. Góry Stołowe są jednymi z nielicznych w Europie gór płytowych. Jak prezentują się ich charakterystyczne płaskie szczyty z góry? Premiera w poniedziałek 18 września o godzinie 18:30. 


W rankingu 10 programów z największą oglądalnością w Planete+ aż sześć miejsc zajmują odcinki zagranicznej serii „Świat z góry”. Z inspiracji tą serią oraz podobnymi programami jak „Ziemia z nieba” Yanna Arthus-Bertranda, Planete+ postanowiło pokazać Polakom ojczyznę w równie atrakcyjny sposób – z lotu ptaka.

8 tys. kilometrów, 384 godziny zdjęciowe, 50 odwiedzonych miast i miasteczek, a wszystko po to by dowiedzieć się, jak z wysokości prezentują się łagodne szczyty bieszczadzkich pasm górskich i co skrywają wodne serpentyny Doliny Dolnej Wisły. „Polska z góry” to dwunastoodcinkowy serial dokumentalny zabierze widzów w podróż po najpiękniejszych miejscach kraju nad Wisłą i pozwoli podziwiać bogactwo jego natury oraz kultury sfilmowane z nowej perspektywy. Na trasie twórców znalazło się 50 malowniczych miejscowości z różnych rejonów Polski. Bohaterami piątego odcinka będą Góry Stołowe, pasmo górskie położone w Sudetach Środkowych. Jest to jedno z najciekawszych miejsc w kraju, które szczególnie warto zobaczyć z góry. Na trasie twórców znajdzie się m.in. Śnieżnik - najwyższa góra tego terenu, nazywana Dachem Europy lub też Trójmorskim Wierchem. Czym zasłużyła sobie na te dumne przydomki? Jakie jeszcze historie kryją się w jej kotlinach? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań już w poniedziałek 18 września o godzinie 18:30 w piątym odcinku oryginalnej serii Planete+ „Polska z góry”.

Planete+ zaprasza na najnowszy odcinek „Polski z góry”,unikalnej w polskiej telewizji produkcji, w której widzowiebędą mieli okazję zobaczyć jak wygląda nasz kraj z lotu ptaka.Piąty odcinek będzie niepowtarzalną okazją by wzlecieć nadjedno z najciekawszych i najbardziej efektownych pasmgórskich w naszym kraju. Góry Stołowe są jednymiz nielicznych w Europie gór płytowych. Jak prezentują się ichcharakterystyczne płaskie szczyty z góry? Premieraw poniedziałek 18 września o godzinie 18:30.W rankingu 10 programów z największą oglądalnością w Planete+ aższeść miejsc zajmują odcinki zagranicznej serii „Świat z góry”.Z inspiracji tą serią oraz podobnymi programami jak „Ziemia z nieba”Yanna Arthus-Bertranda, Planete+ postanowiło pokazać Polakomojczyznę w równie atrakcyjny sposób – z lotu ptaka.8 tys. kilometrów, 384 godziny zdjęciowe, 50 odwiedzonych miasti miasteczek, a wszystko po to by dowiedzieć się, jak z wysokościprezentują się łagodne szczyty bieszczadzkich pasm górskich i coskrywają wodne serpentyny Doliny Dolnej Wisły. „Polska z góry” todwunastoodcinkowy serial dokumentalny zabierze widzów w podróżpo najpiękniejszych miejscach kraju nad Wisłą i pozwoli podziwiaćbogactwo jego natury oraz kultury sfilmowane z nowej perspektywy.Na trasie twórców znalazło się 50 malowniczych miejscowościz różnych rejonów Polski. Bohaterami piątego odcinka będą GóryStołowe, pasmo górskie położone w Sudetach Środkowych. Jest tojedno z najciekawszych miejsc w kraju, które szczególnie wartozobaczyć z góry. Na trasie twórców znajdzie się m.in. Śnieżnik -najwyższa góra tego terenu, nazywana Dachem Europy lub teżTrójmorskim Wierchem. Czym zasłużyła sobie na te dumne
przydomki? Jakie jeszcze historie kryją się w jej kotlinach?Odpowiedzi na te i wiele innych pytań już w poniedziałek 18września o godzinie 18:30 w piątym odcinku oryginalnej seriiPlanete+ „Polska z góry”.

 

 

Wasze komentarze

dzisiaj, 7 godz temu
piątek, 22.9.2017 12:35
piątek, 22.9.2017 12:34
czwartek, 21.9.2017 10:20
czwartek, 21.9.2017 09:32
czwartek, 21.9.2017 09:14
czwartek, 21.9.2017 09:07
1
Bezpłatna KOLONOSKOPIA
Bezpłatna KOLONOSKOPIA
Basen Fitness Aquarius
Basen Fitness Aquarius
ZGK Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.
Dywany Ząbkowice Śl.
Dywany Ząbkowice Śl.
Biuro Ubezpieczeń
Biuro Ubezpieczeń
AUTO MYJNIA
AUTO MYJNIA
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa