komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

wtorek, 21 listopada 2017

Alberta, Janusza

Jechał z chorym dzieckiem, kiedy zatrzymała go drogówka. Kontrola trwała 40 minut!

środa, 6.9.2017 11:57 , komentarze: 111 , odsłony: 45393
kategorie artykułu:

Nasz Czytelnik wracał w sobotę wieczorem z chorym dzieckiem z pogotowia, kiedy zatrzymała go ząbkowicka drogówka za niezapięte pasy bezpieczeństwa. Mężczyzna twierdził, że cały czas miał zapięte pasy. Wtedy policjant przystąpił do skrupulatnej kontroli pojazdu, która trwała około 40 minut!

fot. ilustracyjne

Policja potwierdza zdarzenie i mówi, że policjant działał zgodnie z prawem. W sobotę 2 września około godziny 18.40 w Ziębicach na ul. Wałowej patrol policji zauważył, że kierujący jadącego z naprzeciwka samochodu nie ma zapiętych pasów. Włączył więc sygnały i zatrzymał osobówkę. Kierowca nie zgodził się z zarzutem funkcjonariusza i twierdził, że miał cały czas zapięte pasy bezpieczeństwa, podobnie jak jego żona. Mężczyzna obstawał przy swoim i doszło do ostrej wymiany zdań. Wtedy policjant rozpoczął bardzo szczegółową kontrolę pojazdu, która trwała około 40 minut!

- Wracałem wtedy z pogotowia w Ziębicach z chorym 7-letnim dzieckiem z gorączką. Policjant dosłownie przetrzepał mi całe auto.  Kiedy kontrola zaczęła się przeciągać, pokazaliśmy policjantowi wypis z pogotowia i mówiliśmy, że mamy w samochodzie chore dziecko, które płakało i pytaliśmy, ile to jeszcze potrwa, a policjant spytał tylko, czy ma wezwać karetkę. To jest naprawdę oburzające, bezczelność i całkowity brak empatii! – mówi zbulwersowany Czytelnik.

Funkcjonariusz drogówki znalazł ostatecznie dwie usterki w pojeździe: brak płynu do spryskiwaczy i spaloną żarówkę w światłach przeciwmgłowych. Za niesprawny samochód naszemu Czytelnikowi został zabrany dowód rejestracyjny (zezwolono używać pojazd przez dwa dni), chciano mu także wlepić mandat, ale go nie przyjął, sprawę rozstrzygnie więc sąd.

- Dla mnie zachowanie policji jest śmieszne. Płyn do spryskiwaczy zawsze może się skończyć, tak jak spalić żarówka, poza tym w moim odczuciu nie jest to rażące wykroczenie, tych rzeczy nie używa się w codziennym ruchu. Byłem tak wyprowadzony z równowagi, że powiedziałem temu policjantowi, że życzę mu, żeby kiedyś spotkała go taka sytuacja, jaką on mi zgotował – skarży się ukarany kierowca.

Ponieważ mężczyźnie zatrzymano dowód rejestracyjny, musi usunąć usterki,  udać się do stacji kontroli pojazdów, by uzyskać przegląd potwierdzający to, a następnie do wydziału komunikacji, by odzyskać dowód rejestracyjny…

 

 

 

Wasze komentarze

Mam nadzieje że jego komendant wyciągnie wnioski z nadgorliwości .
środa, 06.09.2017 20:12 autor: EDI

Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu
niedziela, 01.10.2017 10:21 autor: Perła

40 min konroli to juz jest cos nie tak z policjantami powinno sie tego zabronic .policja ma byc dla ludzi a nie szczuc karzdego kto im podpadnie.Ewidentnie powinni zmienic prace panie komendancie no zróbrze cos,cokolwiek...
piątek, 08.09.2017 11:58 autor: cyc

co za skurwysyny jebane sama bym nie wytrzymała jeszcze wynajduja chuj wie co aby cos tylko bylo ply do spryskiwaczy no ja pierdole co za pojeby
środa, 13.09.2017 21:25 autor:

pala ciota
poniedziałek, 11.09.2017 21:56 autor:

jest to chary potter z cieplej wody
poniedziałek, 11.09.2017 19:20 autor: sb

A ja mam pytanie do komendanta czy może pracować na jednej komendzie syn i ojciec i mieć razem służbę , albo druga para mąż i żona w ruchu drogowym czy to nie przegięcie może jakaś kontrola by się przydała z komendy głównej
czwartek, 07.09.2017 22:15 autor: Mieszkaniec

Ludzie dlaczego jesteście tacy zawistni? To że jest czarna owca to nie znaczy że wszyscy są tacy sami. W każdej rodzinie i w każdym środowisku jest ktoś taki. Nie widzicie belki w swoim oku a źdźbło w oku bliźniego.
poniedziałek, 11.09.2017 08:14 autor: Wojtek

Ja też mam zastrzeżenia do policjantów z drogówki. Jadę nie tak dawno ze Złotego Stoku wcześnie rano w niedzielę i prawie na wysokości znaku kończącego teren miasta zatrzymuje mnie drogówka, no i cóż. Przekroczenie prędkości o niecałe 10 km/godz. Oczywiście mandat i punkty. Nie dyskutowałam. Ale czy policja nie widzi, że osoby takie jak ja /65+/, nie są piratami drogowymi a zwiększanie prędkości przy wylocie z miasta przy zupełnie pustej i prostej drodze nie jest czymś nadzwyczajnym. Nie oczekuję szczególnego traktowania osób w moim wieku i potraktowałam to jako złośliwość.
środa, 06.09.2017 21:11 autor: wwww

Do 10km/h nie mamandatu
niedziela, 10.09.2017 17:44 autor: Michal

Tego capa Policjanta dyscyplinarnie zwolnic Pracy zęby się cap raz nauczył ze nie jest poza prawem to są takie przygłupy z drogówki ze powinni im co tydzień testy psychologiczne robić
piątek, 08.09.2017 21:00 autor: bada matołów i pazerniakow na ka

Tego capa powinni dawno zwolnic
piątek, 08.09.2017 22:23 autor: Tomek

Brak slow!!! Naprawde nie dziwie sie, ze rodzice byli zdenerwowani podczas kontroli. Mogli zapomniec zapiac pasy. Urwala bym jaja temu imbecylowi, wielki pan policjant. W Zabkowicach jest duzo takich baranow!!!
sobota, 09.09.2017 05:14 autor: Oburzona

Kierowcy prowadza pojazdy bez zapjetych pasow i rozmawjaja prze telefony komurkowe widac to na drogach a ci co tak jada na policje wlasnie tak robja
piątek, 08.09.2017 14:26 autor: obserwator

Pies za psem obstaje albo sam pisze
piątek, 08.09.2017 20:58 autor: Tomek

Pies to pies Hwdp
piątek, 08.09.2017 09:23 autor: junak

Brawo Policja. Strasznie nie lubię łgarstwa. Przewożąc 7-latka i nie zapiąć pasów. To wzór chybiony, delikatnie mówiąc.
czwartek, 07.09.2017 15:32 autor: Ja

Też trafiłem w Bardzie na czepialskiego policjanta z Ząbkowic który tak intensywnie przetrzepał mi auto iż znalazł na przedniej tablicy rejestracyjnej podziurawioną naklejkę od drobin piasku z drogi i za to dał mi mandat był widocznie dobrze wyszkolony w tym do czego można się doczepić jak nic nie można znaleźć. Był to wyjątkowo wredny młodzian policyjny który widocznie musi się wykazywać !!!
czwartek, 07.09.2017 22:36 autor: enrico

Jeżeli to wszystko jest prawdę to opublikuj powód zabrania dowodu rejestracyjnego. Myślę, że komendant powinien się publicznie wypowiedzieć po wykonaniu postępowania wyjaśniającego i albo ukarać policjanta albo rozwiać wszelkie wątpliwości na korzyść policjanta. Policjant też człowiek i ma prawo zarówno do pomyłki (powinien ponieść konsekwencje swojego działania), jak i do obrony. Prywatnie, jeżeli dopuścił się nieprawidłowości to wyrzucić go na zbity pysk może pozwoli to uniknąć następnej, niekoniecznie jedynej, takiej sytuacja.
czwartek, 07.09.2017 10:49 autor: normalny

Czy wiadomo jak nazywa się ten zj...b który robił kontrolę. Napiszcie to prywatnie nie wyjdzie na miasto, bo będą to wytykali palcami. Może chociaż taka kara.
czwartek, 07.09.2017 19:55 autor: Tolek

a ja znam policjanta z ząbkowickiej komendy, który w miejscowości, gdzie mieszka jeździ prywatnym autem bez świateł, bez pasów i dziecko wozi bez fotelika......bo wg niego "jemu wolno, bo ma blachę i nic mu nie zrobią"
środa, 06.09.2017 17:03 autor: zxc

Kto dogoni psa, kto dogoni psa może ty może ja bu hahahaha
czwartek, 07.09.2017 12:49 autor: Mieszkaniec

Niewinny tatus poszedl na skarge do doba ,pl by zgnoic policjantow a tu cwaniaki na forum nie byli na miejscu i obrazaja policje od tego jest sad on zadecyduje czy jechal bez pasow czy nie
czwartek, 07.09.2017 07:51 autor: kierowca

Policja dza ruch drogów to pasmo sukcesów. ..
czwartek, 07.09.2017 12:15 autor: Kto tam jest naczelnikiem?

Oczywiście Policja ma prawo skontrolować auto. Ale są różne sytuacje do cholery. Jeżeli w aucie było chore dziecko to policjant powinien zachować się przyzwoicie. Kazdy kto miał chore dziecko wie że człowiek może być zdenerwowany jeszcze z taką służbą zdrowia jaka jest w powiecie. Trochę empatii. To nie był przestępca.
czwartek, 07.09.2017 08:51 autor: Ziebice


Sami jeżdżą bess pasów rozmawiają podczas jazdy radioeozem przez telefony i nawet wymuszają pierwszeństwa to jest policja. Policja powina służyć obywatelowi .to co teraz dzieciaki i dziadki robiom to kpiny.
czwartek, 07.09.2017 08:43 autor: Xxx

Najlepiej nie piszcie głupich komentarzy tylko sami idźcie do Policji pracować za taką kasę że Pani z biedronki ma więcej teraz płacone niż oni i nie ma nad sobą głupi... przełożonych i ludzi którzy wyskakują ze swoimi nowymi zajebisty... telefonikami żeby kamerować takiego Policjanta gdy ten wykonuję swoją prace. Powinno być tak jak kiedyś wjeba..ć porządnie takiemu jednemu i drugiemu i by mieli szacunek do Policji a teraz nikt się nie boi tylko mądry jak telefon wyciągnie i obraża Policjanta.....
czwartek, 07.09.2017 06:43 autor: ona...

Miałem nie tak dawno w Kłodzku kontrolę prowadzoną przez inspektora ITD. Miałem przeładowanego busa o 4 tony....przegiąłem i trudno...dostałem mandat...500 zł. Ale i tak byłem w szoku bo kontrola prowadzona była profesjonalnie i z kulturą. Dodatkowo zdziwiłem się, bo do tego inspektora w trakcie kontroli pochodzili inni kierowcy i pytali o różne rzeczy a on spokojnie i rzeczowo udzielał informacji. W ząbkowickiej Policji jest to nie do pomyślenia, zachowanie i wiedza jak w przedszkolu.
czwartek, 07.09.2017 06:41 autor: KONTROLA INSPEKCJI TRANSPORTU DR

To zwykle buraki pewnie ich w szkole gnebili mają szmatę i myślą że są ponad prawem nagrywać ich do bólu
środa, 06.09.2017 21:41 autor: Mieszkaniec

Od kiedy brak płynu w spryskiwaczach jest stanem technicznym!!!! masakra, żarówka też nie podlega pod stan techniczny tym bardziej w przeciwmgielnych przednich które nie są wymagane w podjeździe.
środa, 06.09.2017 22:16 autor: Mechanik

Doszlo do ostrej wymjany zdan jagby zachowal sie jak czlowiek to by go pouczyli i by pojechal dalej i tyle w temacie
środa, 06.09.2017 22:00 autor: gosc

Bo co oni innego potrafią? Gonią Cię przez pół miasta na sygnałach jak za przestępcą bo nie miałeś pasów... a jak muszą kogoś obezwładnić to sąmi sobie psikają gazem po oczach. Darmozjady.
środa, 06.09.2017 21:52 autor:

Może inaczej zapytaj stary i obleśny
środa, 06.09.2017 21:45 autor: Kierowca

A co robi taki stary czort w policji
środa, 06.09.2017 21:46 autor: Kierowca

Czeka na to aż go zwolnią
środa, 06.09.2017 21:48 autor: Kierowca

A jak sie nazywa ten super policjant
środa, 06.09.2017 20:59 autor: Kb

Kiedyś policja zatrzymała mnie bo też nie miałam zapietych pasów. Dostałam 4pkt karne i 100 zl mandatu. Co też uprosilam bo początkowo miałam dostać 200zl. Kiedy Pan policjant wypisywal mi mandat , drugi policjant dał kobiecie upomnienie za to ze jechała bez świateł mimo że już robil się wieczór .... to zaczynam się zastanawiać co jest ważniejsze w ruchu, pasy czy auto jadące bez świateł.
środa, 06.09.2017 12:44 autor:

Jeśli to prawda co jest napisane artykule to ewidetnie POLCJANT chciał się zemscić za to ze nie mógł wlepic mandatu za pasy. Takie to NISZOWE zachowanie policjanta i w ten sposob sam Funkcjonariusz depcze po swoim mundurze.. tak im wpoili na szkolce ze plyn do spr Zawsze Moze sie SKONCZYC....
środa, 06.09.2017 20:27 autor: Ormowiec

Koniec roku się zbliża więc panowie robią swoją normę gdy prawie cały rok chwowali się po lasach i smacznie spali. Polska policja to dno. Życze mu podobnej sytuacji!!!
środa, 06.09.2017 20:05 autor: Ona

Kiedys ktos piedolnie jednego lud drugiego kluczem francuskim i nastepnym razem sie jeden z drugim zastsnowi.
środa, 06.09.2017 19:52 autor: Smiechu warte i obżarte

To też tak może być
środa, 06.09.2017 19:56 autor:

chłopcy radarowcy punkty nabijają,życie innych ludzi w ,,,tyle mają
środa, 06.09.2017 19:46 autor: arek

Bo nasi policjanci to hieny które zarabiają pieniądze dla budżetu naszego chorego państwa. Jak już dorwią kierowcę to nie odpuszcza choć pięćdziesiąt zł mandatu nałoźą ale nie odpuszczą, tym bardziej jak się jeszcze postawisz im to nie ma zmiłuj cały samochód przeczepią choć sami jeżdżą nie sprawnymi.
środa, 06.09.2017 19:38 autor: Policjant

Taki numer we Wrocławiu by nie przeszedl ale na prowincji życie toczy się inaczej. Władza przeszła w ręce robotników i chłopów
środa, 06.09.2017 19:38 autor:

Pod rządami PiS policja , faszyści i rasiści czują się bezkarni : patrz Igor S. z Wrocławia , czy ktoś poszedł siedzieć ?
środa, 06.09.2017 19:19 autor: PZPPiS

Ale to było za pelo
środa, 06.09.2017 19:26 autor:

kłamca! pół roku rządził PIS
czwartek, 07.09.2017 21:17 autor: lll

Juz jak napisal do doba pl to z niego dobry gagatek jest ale sady jeszcze nie pisowskie zapalci mandat tam
środa, 06.09.2017 19:14 autor: kierowca

Za co ma płacić?
środa, 06.09.2017 19:24 autor:

Wszyscy ujadają na naszą policję. A jak państwo zachowujecie się kiedy zatrzymują was za granicą??? Walą wam mandaty w euro i nikt nie waży się nawet odezwać. Wszyscy są pokorni, jeżdzą przepisowo aby nie stracić bo tam jest drogo. A tu brak szacunku. Nie będę oceniał tej konkretnej sytuacji bo tam nie byłem. Ale pewnie gdyby nie sprowokowanie pewnych zachowań kontrola przebiegła by normalnie. I nie ma to nic do wyników policji.
środa, 06.09.2017 17:57 autor: ukarany

Brak słów. Policjanci myślą że im wszystko wolno . A spróbuj się sprzeciwić. A to samo ciebie spotka .
środa, 06.09.2017 19:16 autor: Xxxx.

DEGRENGOLADA Policji Ząbkowickiej widoczna na każdym kroku. Zero odpowiedzialności. Zero zrozumienia. Jakie wnioski wyciągnie komendant policji Powiatowej!? Sam sobie dam odpowiedź ŻADNE
środa, 06.09.2017 18:53 autor: Vice Versa

Napisz skarge do wojewodzkiej ! Tam czekaja na takie informacje ! W Zabkowicach Sl sprawa zostanie zamieciona pod dywan , ewentualnie rozmowa z komendantem ? Sami policjanci popelniaja wykroczenia, wstyd ale oni go nie maja ! Moze ktos wyzej wreszcie zajmie sie ta sprawa.
środa, 06.09.2017 17:41 autor: kierowca

Niedługo mają wejść do uzytku kamery które beda nagrywac całą interwencje a nie jak to na youtube jest ze w połowie interwencji policjant wyciaga "niby bez powodu broń" . I skończą sie głupie komentarze ludzi.
środa, 06.09.2017 17:18 autor: xxx

mnie zlapali tak samo w piławie policjantka i policjant tez byly sygnały jechali za mna i niezapinalem pasow miałem polamane zebra popatrzyli na siebie i kazali jechac bez pasow ale nie klapalem niepotrzebnie tylko spokojnie sie wytlumaczylem
środa, 06.09.2017 17:15 autor: olo

Śmieszne ja osobiście naplułabym mu w twarz!!!! Policja Ziębice Ząbkowice to same szkolne cioty i pierdoly pokazuja jacy to stroze prawa tylko nie wiadomo z ktorej strony. tacy cwani a na rynek w ziebicach nie wyjda
środa, 06.09.2017 16:53 autor:

Brak słów ...
środa, 06.09.2017 16:48 autor: X

Polscy kierowcy sa chamowaci i uwazaja ze im wszystko wolno mieszkam na ulicy za zakazem ruchu maja ten zakaz w d,,,e jada jeden za drugim widze to co dnia i wiekszosc tu krytykujacych policje robi to samo
środa, 06.09.2017 16:35 autor: obserwator

To są ci policjanci, których rodzina utrwalala władzę ludową na ziemiach odzyskanych
środa, 06.09.2017 16:00 autor:

Policja w Ząbkowicach to coś strasznego czepiają się bez powodu , podobno mają takiego wymagającego komendanta i muszą się wykazywać jeden chce być lepszy od drugiego i wlepia mandaty za dosłownie bzdury , a tam gdzie ich potrzeba to ich nie ma ktoś powinien się za to zabrać
środa, 06.09.2017 14:12 autor: pinki

Brak słów
środa, 06.09.2017 15:30 autor: Gosc

Dlatego wozi się kamerkę. Jak nie ma to w tel jest. Można nagrywać całą kontrolę, robić zdjęcia funkcjonariuszom. Spisać nr legitymacji itp
środa, 06.09.2017 15:22 autor:

mnie zlapali tez za pasy ze nie mialem stali na podwalu i ruszyli na bombach za mna i wypisal mandat sprawdzil trzezwosc i pojechali auta nie ruszali to ewidentnie byla kara za nie przyjecuie mandatu.. troche nieladnie ze tak czuja sie wazni i nie liczy sie los dziecka
środa, 06.09.2017 15:11 autor: hwdp

Ząbkowice.ziebice.dzierżoniów.
Tam zatrudniają samych gowniarzy po znajomościach.nic nie robiących tylko pokazywanie że się na władze.ale jak trzeba jechać do wypadku to nie zabardzo pomagają bo nie wiedzą co robić.stoja zboku i się patrzą.czy na interwencję nie wychodzą z radiowozu tylko czaja bazę co się dzieje bo się boją.pracowałem tam i wiem kogo pozatrudniali.
środa, 06.09.2017 15:07 autor: Były

W moim samochodzie gdy spali się żarówka trzeba jechać do mechanika. Aby dostać się do reflektora, trzeba odkręcić zderzak i wyjąć reflektor. Ja wożę ze sobą żarówkę i już raz poprosiłam "mądrego" policjanta o wymianę. Zrezygnował i odesłał mnie do mechanika bez mandatu.
środa, 06.09.2017 14:29 autor: M.

Nie broncie kierowcy widac na drogach jadacych bez pasow rozmawjajacych przez telefon komorkowy lamjacy wszelkie przepisy ruchu drogowego a widac to na K 8 co wyrabja ,
środa, 06.09.2017 13:40 autor: kierowca

To dlaczego nie ma ich na k 8
środa, 06.09.2017 13:57 autor:

Tak to bywa jak się rżnie cwaniaka. Wszystko odbyło się zgodnie z prawem. Śmiem twierdzić że zatroskany tatuś wyskoczył z pyskiem do mundurowego a ten odpłacił mu pięknym za nadobne. To takie teraz modne pyskować, naubliżać,zwyzywać policjanta, jeszcze przy małżonce! Będzie się czym chwali kolesiom. A jak już nie pomogło to zasłonić się chorą matką, kobietą w ciąży albo jak w tym przypadku gorączką dziecka.
środa, 06.09.2017 12:59 autor: Adaś

...to przełożeni uczą jak mścić się na kontrolowanych,za nie przyjęcie mandatu....a nie pouczają jak zachować się w sytuacji potrzeby serca rodzinnego ....to zapewne zachowanie nie godne munduru z Orłem!!!
środa, 06.09.2017 13:32 autor: Kijek

J.... policje frajer j...
środa, 06.09.2017 13:21 autor:

W ruchu drogowym liczy sie wspolzawodnictwo , wyniki a nie chore dziecko ! Takich mamy komputerowo dobieranych policjantow ! Niebawem beda karac sami siebie !
środa, 06.09.2017 13:17 autor: kierowca

Kiedyś policjant chciał mi zatrzymać dowód rejestracyjny, bo spaliła się jedna z dwóch żarówek., która świeci na tablicę. rejestracyjną. Była Godzina 10 rano lato, łapy Przykładal do żarówek czy świecą
środa, 06.09.2017 13:02 autor:

Co za brak empatii. Szok. Biedne dziecko się męczy chore a ten "policjant" złośliwie kontroluje auto tak długo. Jakby coś się stało dziecku ciekawe co by było. Afera na całą Polskę.
środa, 06.09.2017 12:51 autor: Ziebice

komuna wróciła !!!! po ch..j była stansformacja ustrojowa !
kodeks milicjanta
1. milicjant ma zawsze racje
2. jeśli milicjant nie ma racji, patrz. p.1
środa, 06.09.2017 12:48 autor: driver

chociaż prawda zawsze leży po środku to jednak HWDP
środa, 06.09.2017 12:47 autor: kingsajz

Niech się Policja zajmie menelami na Rynku Ziebickim. Bo w bialy dzień na ławkach non stop odbywają się libacje alkoholowe. A trwa to już wiele lat. Albo pijanstwem na Orle w weekendy.
środa, 06.09.2017 12:47 autor: Waldek

Przeciez tu nie chodziło o spalona zarówke czy brak płynu ... dowo został zabrany prawdopodobnie bezprawnie bo jesli kierowca miał plyn i zarówke mogl wymienic na miejscu. To była zwykła zemsta za to ,ze człowiek nie przyjoł mandatu za pasy. Nie twierdze tu czy miał czy niemiał zapiete pasy .. Policjant Pan najwazniejszy twierdził ,ze niemiał niestety taki kraj ,ze w wielu sytuacjach pozwala naduzywać władzy co moze przerażać. Pomine tu fakt ,ze radiowóz i 2 funkcjonariuszy na 40 min zostali wyłaczeni w zasadzie bez powodu wyłączeni z pracy . I tak naprawde gdy mogli byc potrzebni w jakimś prawdziwym zdarzeniu to dyspozytor nawet ich nie wzywał bo miał zgłoszenie ,ze sa zajęci. Przynajmniej kilka razy zdarzało mi sie w czekąć na radiowóz nawet do 1 godziny czasu... Ale po co leciec do grupy wrostków ktorzy niszcza np przystanek i sie z nimi uzerac... jak łatwiej zajać sie spokojnym człowiekiem i zakłucic zycie i jego i jego rodziny. Na miejscu tego pana założył bym sprawę z powodztwa cywilnego obu Policjantom potrzebny jest dobry adwokat i troche czasu i cierpliwości. Nie wspomne co by było gdyby stan chorego dziecka mogł w tym czasie sie pogorszyć bo np w ciagu tych 40 min nie podano antybiotyku. Zadziwiające jest rowniez to ,ze arogancki Policjant proponował wezwanie karetki... czy co stwierdził ,ze byc moze stan dziecka moze tego wymagać? a jesli nie wymagał ? A Pan ważny wezwałby kto za ową karetke by zapłacił?
środa, 06.09.2017 12:45 autor: dośc takiego zachowania Policji

To właśnie brak kamer w radiowozach w Kamieńcu Oli ja nawet się nie przedstawia i wyklinaja
środa, 06.09.2017 12:31 autor:

Takie to już są te "młode oficery"...
środa, 06.09.2017 12:31 autor:

Durny policjant, a dziecko w aucie sie meczy szok nic tylko życzyć tego samego!!! A z drugiej strony podczas kontroli autokaru przed wycieczką jezeli autokar ma spalona żarówkę lub brak plynu spryskiwaczy bo przeciez moze sie spalic lub skonczyc to rodzice oburzeni ze nie sprawny!!!
środa, 06.09.2017 12:23 autor: Kierowca

Straszny służbista z tego policjanta, nie dziwię się że mężczyzna się wkurzyl.troche wyrozumiałości:/
środa, 06.09.2017 12:16 autor: An

poniedziałek, 20.11.2017 11:27
1
poniedziałek, 20.11.2017 09:48
poniedziałek, 20.11.2017 09:35
poniedziałek, 20.11.2017 09:28
poniedziałek, 20.11.2017 12:37
niedziela, 19.11.2017 12:06
piątek, 17.11.2017 19:30
piątek, 17.11.2017 09:55
Basen Fitness Aquarius
Basen Fitness Aquarius
Bezpłatna KOLONOSKOPIA
Bezpłatna KOLONOSKOPIA
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa
UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA
UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA
Biuro Ubezpieczeń
Biuro Ubezpieczeń
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
ZGK Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.