komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

niedziela, 20 sierpnia 2017

Bernarda, Samuela

Ziębice znowu zalane! [WIDEO]

piątek, 11.8.2017 21:26 , komentarze: 21 , odsłony: 31147
kategorie artykułu:

Gwałtowne burze z nawalnymi opadami, a czasem nawet gradem drugi już dzień krążą po powiecie ząbkowickim.  Najgorsza sytuacja jest w Ziębicach, gdzie interweniuje kilka zastępów straży pożarnej.

Osina Wielka, fot. Łukasz

Kolejne ulewne deszcze spowodowały zalanie ulic, posesji, ale też piwnic w gminie Ziębice.  Strażacy interweniują m.in. Wadochowicach, Krzelkowie, Starczówku, a w samych Ziębicach na przykład na ul. Przemysłowej,  Chrobrego czy Wałowej, gdzie ulice zamieniły się w rwące potoki.

 

Czekamy na wasze zdjęcia: dza@doba.pl 

 

Wasze komentarze

ul. Wojska Polskiego wygląda okropnie nawet przed zalaniem, teraz to już masakra. Ciekawe kiedy posprzątają błoto po zalaniu z chodników które pamiętają czasy głębokiej komuny.
poniedziałek, 14.08.2017 15:09 autor: camel

Może by SZPUNT w końcu zaczął działać w Ziębicach, a nie tylko z wydrą siedzą i pieniądze kradną z firmy. A nie tylko bo jeszcze wydra roznosi plotki wszelakie pi calej okolicy
sobota, 12.08.2017 07:39 autor: .....

Nie tylko Ziębice zostały zalane w wyniku nawałnic - a niektóre komentarze są żenujące - cieszcie się że nikomu nic się nie stało i że tylko tak to się skończyło
sobota, 12.08.2017 20:41 autor: ziębiczanin

GOSPODRKA WODNA W ZIĘBICACH na WYSOKIM POZIOMIE brawooo.....
sobota, 12.08.2017 17:29 autor: meliorant

W Warszawie też .
sobota, 12.08.2017 17:35 autor: .

Tereny zalewowe powinni oznaczyć i zabronić budowy czegokolwiek na tych terenach, no chyba że zbiornik retencyjny. Zadanie dla Gminy. Mam nadzieję że gmina nie będzie sprzedawać działek za pół ceny po to żeby pozbyć się problemu.
sobota, 12.08.2017 09:20 autor: camel

haha,jestescie mistrzami:)
sobota, 12.08.2017 08:05 autor: MS

Jak zyc to tylko w Ziębicach!:D
sobota, 12.08.2017 07:13 autor: ffffffffffff

niech zaorają !!!
sobota, 12.08.2017 06:04 autor:

Wynajem paru sprytnych patroli na mefedronie do osuszania posesji
piątek, 11.08.2017 22:41 autor: Gargamel

Ciągle te same ulice zlane czy to naprawdę nieuniknione? Czy zawsze tal było, czy to studzienki zatkane czy położenie?
piątek, 11.08.2017 21:48 autor:

Sprzedam Ziębice! - Tanio!!!

Burmistrz?? :D
piątek, 11.08.2017 21:38 autor: Diego

jak dobrze liczę Ziębice średnio raz w miesiącu są zalane!
piątek, 11.08.2017 21:33 autor:

Oddam w dobre ręce worki i piasek
piątek, 11.08.2017 21:30 autor:

piątek, 18.8.2017 14:41
czwartek, 17.8.2017 11:17
poniedziałek, 14.8.2017 09:43
piątek, 11.8.2017 11:34
czwartek, 10.8.2017 19:14
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa
Biuro Ubezpieczeń
Biuro Ubezpieczeń
ZGK Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.
Basen Fitness Aquarius
Basen Fitness Aquarius
Bezpłatna KOLONOSKOPIA
Bezpłatna KOLONOSKOPIA
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Dywany Ząbkowice Śl.
Dywany Ząbkowice Śl.