komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

piątek, 15 grudnia 2017

Niny, Celiny

Przeniosą Prefabrykację z centrum Ziębic?

piątek, 4.8.2017 11:02 , komentarze: 6 , odsłony: 3159
kategorie artykułu:

W czwartek, 31 lipca, w Urzędzie Miejskim w Ziębicach odbyło się spotkanie z przedstawicielami firmy Spółdzielnia Pracy Materiałów Budowlanych Prefabrykacja. Jego głównym tematem była propozycja władz gminy dotycząca przeniesienia siedziby firmy z ulicy Garbarskiej na tereny inwestycyjne zlokalizowane poza obszarem centrum miasta.


- Jest to problem znany od lat – zakład ze względu na rodzaj działalności zdecydowanie nie powinien być zlokalizowany na terenie Starego Miasta – pośród kamienic, domów, a także w okolicy szkoły. Rozpoczęte rozmowy dają nadzieję, że budząca kontrowersję sprawa znajdzie swój finał, który będzie satysfakcjonował wszystkie zainteresowane strony - informuje Urząd Miejski w Ziębicach.

Jednocześnie warto wspomnieć, że przedstawiciele Prefabrykacji nie wykluczają w przyszłości możliwości poszerzenia działalności firmy, co bez wątpienia wpłynęłoby na poprawę sytuacji na lokalnym rynku pracy.

Kolejne spotkanie władz gminy z przedstawicielami Spółdzielni zaplanowano na sierpień br.

 

UMiG Ziębice

 

Wasze komentarze

A kiedy przeniosą z centrum miasta chuliganów, którzy rządzą po nocach. Co noc słychać wrzaski i tłuczenie butelek. Tak jest po nocach od wielu wielu lat. Może rada miejska Ziębic w końcu weźmie się za nierobów, którzy nie dają odpocząć ludziom po pracy.
sobota, 05.08.2017 13:16 autor: ziebiczanka

Do żadnego przeniesienia nie dojdzie. Birowa robi tylko medialne zamieszanie, żeby uspokoić mieszkańców. Sprawdź dobo za pół roku co z tego wyjdzie. To już jest norma, że robią newsa, a później wielkie g... Pamiętacie newsa o budowie ścieżki rowerowej z Henrykowa do Ziębic albo o projekcie z Jaromierzem? Nic.
sobota, 05.08.2017 09:21 autor: ziębice

Tak naprawdę to władze gminy mogą pocałować Prefabrykację tam gdzie słońce nie dochodzi. Nie mają żadnych środków nacisku poza dobrym słowem a także żadnych pieniędzy aby zrekompensować przeniesienie w inne miejsce.Amatorszczyzna.
piątek, 04.08.2017 11:32 autor: krzysztof

środa, 13.12.2017 13:47
11
sobota, 9.12.2017 19:17
3
Basen Fitness Aquarius
Basen Fitness Aquarius
ZGK Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.
Biuro Ubezpieczeń
Biuro Ubezpieczeń
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Bezpłatna KOLONOSKOPIA
Bezpłatna KOLONOSKOPIA
UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA
UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa