IV liga: Orzeł - Piast Żerniki 3:1 (1:0)

poniedziałek, 2.10.2017 14:15 1067 0

Orzeł jest nadal niepokonany w tym sezonie na własnym boisku. Biało - niebiescy w sobotę zmierzyli się z beniaminkiem z Wrocławia drużyną Piasta Żerniki.

Początek meczu idealnie ułożył się dla naszego zespołu ponieważ w 12 minucie wynik meczu otworzył Robert Herdy. Goście nie poddali się i jeszcze przed przerwą mogli wyrównać, ale kilka dogodnych sytuacji nie przełożyło się na bramki. Samo spotkanie było interesującym widowiskiem. Orzeł Piast grali otwartą piłkę dzięki czemu piłkarze stwarzali sobie co chwilę okazje bramkowe.

Ostatecznie z tej wymiany ciosów zwycięsko wyszli ząbkowiczanie. W 66 minucie na 2:0 podwyższył Dawid Kuriata, który precyzyjnie przymierzył z 18 metrów i zaskoczył bramkarza gości natomiast w 70 minucie trzeciego gola dla Orła zdobył Maciej MichalskiPiast zdołał odpowiedzieć tylko jednym golem strzelonym z rzutu karnego w 84 minucie. Ostatecznie mecz zakończył się wygraną Orła

Mecz z Piastem był także pożegnaniem z fizjoterapeutą Wojciechem Zielonką, który pracował w klubie przez ostatnie 4 lata, ale z powodów zawodowych nie jest w stanie dłużej współpracować z klubem. Dziękujemy i życzymy powodzenia!

Skład: Derbisz - Górski, Dam.Różana, Maciak, Rychlica, Piątkowski (67 Michalski), Ślepecki, Rakoczy, Herdy (85 Źrebiec), Kowerko (77 Radziszewski), Kuriata (89 Zalewski).