IV liga: Orzeł - Nysa Kłodzko 5:1 (3:0)

czwartek, 31.8.2017 14:16 452 0

Nysa Kłodzko miała w ostatnim meczu IV ligi zapolować na Orła jednak już do przerwy było jasne, że trzy punkty zostaną w Ząbkowicach. Zawodnicy z Kłodzka byli o klasę słabsi od biało - niebieskich i nie nawiązali walki. Worek z bramkami rozwiązał się już w 11 minucie gdy Tomasz Piątkowski dośrodkował z prawego skrzydła w pole karne gdzie Dawid Kuriata strzałem z najbliższej odległości pokonał Patryka Rosiaka. Chwilę później było już 2:0. Sprytnie rozegrany rzut rożny zakończył strzałem w okienko bramki przyjezdnych Maciej Rakoczy. Ten sam zawodnik podwyższył wynik tuż przed przerwą kończąc składną akcję całego zespołu. Po zmianie stron co prawda Nysa odpowiedziała w 59 minucie bramką jednak ostatnie słowo należało do ząbkowiczan. Dwukrotnie do siakti Nysy trafiał Dawid Kuriata, który dzięki temu zaliczył hattricka. W zespole Orła zadebiutowali dwaj nowi zawodnicy. Są to Marcel Rychlica Sławomir Źrebiec. Obu witamy w Ząbkowicach!
Skład: Derbisz - Górski, Radziszewski, Michalski (60 Zalewski), Rychlica (76 Cholewa), Maciak, Rakoczy (86 Łaszczewski), Ślepecki (65 Kucharek), Piątkowski (67 Źrebiec), Kowerko (79 Herdy), Kuriata.

Źródło: ksorzel.pl