III Turniej Sołectw gminy Bardo: Grochowa najlepsza!

środa, 3.5.2017 11:07 2958 3

Po raz trzeci odbył się Turniej Sołectw o Puchar Burmistrza. W tym roku mimo chłodu i deszczu w turnieju udział wzięło 5 drużyn: Grochowa, Potworów, Brzeźnica, Opolnica i Janowiec.

Zagrali dwie połowy po 10 minut po 5 zawodników w systemie każdy z każdym. Grochowa pokonała Brzeźnicę 5:1, Opolnica Potworów4:0, Janowiec przegrał z Grochową 2:4, Brzeźnica pokonała Potworów 6:0, Opolnica Janowiec 6:2 i w finałowym meczu Grochowa wygrała z Opolnicą 4:0.

Ostateczna klasyfikacja: I miejsce Grochowa, II miejsce Opolnica, III miejsce Janowiec i wyróżnienia dla Potworowa i Brzeźnicy.

Puchary i dyplomy wręczył zawodnikom burmistrz Barda Krzysztof Żegański, który zaproponował, aby takie turnieje odbywały się raz w miesiącu w każdym ze sołectw. Pomysł został przyjętym przez młodych zawodników z wielkim entuzjazmem.

Na zakończenie turnieju wszyscy mogli posilić się pyszną kiełbaską i gorącą herbatą.