komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

poniedziałek, 23 października 2017

Marleny, Seweryna

Badminton w ramach Grand Prix2017

wtorek, 18.4.2017 11:55 , komentarze: 0 , odsłony: 446
kategorie artykułu:

W piątek 8 kwietnia w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 4 w Ziębicach odbył się turniej badmintona dla dzieci i młodzieży w ramach Grand Prix2017.

Do zawodów zgłosiło się dwunastu zawodników. Turniej rozgrywano systemem "każdy z każdym”. Pierwsze miejsce w kwietniowych zawodach wywalczył Michał Śledź, drugi był Ron Weżgowiec, trzecia Nikola Natanek.

Kolejne miejsca zajęli: Wiktoria Kumaszka, Patryk Natanek, Wiktoria Lebowska, Natalia Tyczyńska, Aleksandra Zięba, Martyna Michalecka, Kinga Makuch, Amelia Pawlak i Klaudia Flader.

W klasyfikacji generalnej po czterech turniejach na pierwszym miejscu jest Michał Śledź-48pkt., na drugim Ron Weżgowiec-40pkt., na trzecim Nikola Natanek i Paweł Skaliński po 21pkt. Kolejne miejsca zajmują: Wiktoria Kumaszka-19pkt., Wiktoria Lebowska-13pkt., Patryk Natanek-10pkt., Albert Skaliński-8pkt., Agnieszka Bryłka-6pkt., Szymon Myślak-6pkt., Natalia Tyczyńska-5pkt., Martyna Michalecka- 2pkt.

Gminne Centrum Edukacji i Sportu w Ziębicach serdecznie zaprasza dzieci i młodzież do udziału w zajęciach nauki gry w badmintona, które odbywają się w piątki o godz.14.30 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 4.

 

 

Wasze komentarze

dzisiaj, 6 godz temu
piątek, 20.10.2017 13:31
ZGK Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.
Biuro Ubezpieczeń
Biuro Ubezpieczeń
Basen Fitness Aquarius
Basen Fitness Aquarius
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa
Bezpłatna KOLONOSKOPIA
Bezpłatna KOLONOSKOPIA
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele