komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

wtorek, 21 listopada 2017

Alberta, Janusza

27.10-2.11. Repertuar Cinema 3D Kłodzko

piątek, 27.10.2017 21:58 , komentarze: 0 , odsłony: 1427
kategorie artykułu:

Repertuar od 27 października do 2 listopada 2017r.

W dniu 27 października oraz 30 października 2017 r. repertuar ulega znacznym zmianom i przesunięciom.

1 listopada kino czynne od godz. 15:00 Szczegóły w kasach kina i na stronie www.cinema3d.pl 

 

 

 

Thor: Ragnarok 

Premiera

czas trwania: 130 min 

ograniczenia wiekowe: Od lat 12 

produkcja/rodzaj: USA Fantasy/akcja 

godziny seansów:

9:15 dubbing 2D 

11:30 dubbing 3D 

14:15 dubbing 3D 

17:00 dubbing 2D 

19:30 napisy 3D 

21:45 napisy 3D

Thor zostaje uwięziony po drugiej stronie wszechświata. Osłabiony i pozbawiony młota musi znaleźć sposób, by powrócić do Asgardu i stawić czoła bezwzględnej i wszechpotężnej Heli oraz powstrzymać Ragnarok – "zmierzch bogów", zagładę świata i całej asgardzkiej cywilizacji. Przedtem jednak musi stanąć do gladiatorskiego pojedynku na śmierć i życie z byłym sprzymierzeńcem i członkiem drużyny Avengers — niesamowitym Hulkiem!

 

 

Między nami wampirami 

Premiera

czas trwania: 82 min 

ograniczenia wiekowe: b.o.

produkcja/rodzaj: Niemcy/Wlk. Brytania/Dania/Holandia animowany/komedia/przygodowy  

godziny seansów
9:30 dubbing 3D

11:15 dubbing 2D

14:30 dubbing 2D 

17:30 dubbing 3D

Trzynastoletni Tony od najmłodszych lat fascynuje się wszystkim co niesamowite. Nie straszne mu ani cmentarze, ani stare zamczyska. Kiedy rodzice zabierają go na wycieczkę do odległej Transylwanii, radość chłopca nie zna granic. Wszystko staje się jeszcze ciekawsze i zabawniejsze, gdy na miejscu Tony poznaje… prawdziwego wampira. Rudolf podobnie jak on sam ma trzynaście lat i jest najbardziej rozrywkowym przedstawicielem swojego gatunku. Od straszenia ludzi woli robienie im psikusów, a nad picie krwi przekłada smak soku z buraczków! Odtąd Tony i jego nowy kumpel wampirek przeżyją razem wiele zdumiewających przygód, odkryją sekret latających krów oraz pokrzyżują złośliwe plany Pana Kołeckiego – niestrudzonego łowcy wampirów.

 

Potworna Rodzinka

Premiera

czas trwania: 96 min

ograniczenia wiekowe: b.o.

produkcja/rodzaj: Niemcy/Wlk. Brytania Animowany/komedia

godziny seansów:

9:00 dubbing 2D 

13:15 dubbing 3D 

16:30 dubbing 2D

 

Przerażająco śmieszna i strasznie porywająca animowana opowieść o rodzinie przemiłych, choć dość niezdarnych potworów. Fay Wishbone jest zwyczajną, nieco zbuntowaną nastolatką. Jej młodszy brat Max z racji nieprzeciętnej inteligencji ma na pieńku ze szkolnymi łobuzami. Rodzice natomiast są tak zapracowani, że ledwie znajdują czas na życie rodzinne. Pewnego dnia Fay zabiera wszystkich Wishbone’ów na bal przebierańców. Sama przebiera się za mumię, jej brat za wilkołaka, mama za wampirzycę, a tata za samego Frankensteina. Zabawa jest przednia, aż do chwili, gdy okazuje się, iż na skutek klątwy ich przebrania przestały być tylko żartem, a stały się rzeczywistością. Tak, tak! Wishbone’owie zostali zamienieni w potwory! Od tej chwili robią wszystko, by zdjąć klątwę i uniknąć zaczepek ze strony namolnego hrabiego Draculi. Wkrótce okaże się też, że bycie potworem ma swoje dobre strony. Max może sam sobą poszczuć szkolnych rozrabiaków, jego tata jest silniejszy niż wszyscy Avengersi, mama hipnotyzuje nawet sprzedawców w sklepie, a Fay jest po prostu nieśmiertelna!

 

 

BOTOKS

Premiera

czas trwania: 135 min

ograniczenia wiekowe: Od lat 16

produkcja/rodzaj:Polska Komedia

godziny seansów:

19:30 oryginał (PL)

22:00 oryginał (PL)

Szpital ukazany w „Botoksie" to nie fikcja z popularnych seriali czy folderów prywatnych sieci medycznych. To zakład pracy, gdzie codziennie wylewa się krew, pot i łzy. W jego murach splatają się losy czterech kobiet. Daniela (Olga Bołądź) pracę w służbie zdrowia zaczyna jako ratowniczka medyczna, jeżdżąc na akcje z bratem Darkiem (Tomasz Oświeciński). Poddając się licznym zabiegom medycyny estetycznej, z brzydkiego kaczątka zmienia się w bezwzględną, odnoszącą sukcesy przedstawicielkę koncernu farmaceutycznego. Magda (Katarzyna Warnke) jest ginekologiem położnikiem. Swoją renomę zbudowała jako etatowa specjalistka od aborcji. Gdy sama zachodzi w ciążę, jej konflikt z ordynatorem (Janusz Chabior) wchodzi w dramatyczną fazę i zwierzchnictwo szpitala próbuje pozbawić ją pracy. Poukładany świat cenionej chirurg – Patrycji (Marieta Żukowska) rozsypuje się, gdy kobieta dowiaduje się o zdradzie męża. Podkopane poczucie wartości popycha ją w kierunku ginekologii estetycznej i kobiecego libido. Swoje odkrycia Patrycja chce sprawdzić w związku z metroseksualnym Michałem (Piotr Stramowski), który jest zaprzeczeniem mężczyzny. Beata (Agnieszka Dygant) to lekarka SOR-u, która w wypadku motocyklowym traci narzeczonego. Samotna kobieta uśmierza ból, uzależniając się od silnych leków opioidowych, które wykrada w szpitalu. Wówczas poznaje Marka (Sebastian Fabijański), sanitariusza, który ukrywa przed światem własny sekret.

Emotki. Film

Premiera

czas trwania:  92 min

ograniczenia wiekowe: b.o.

produkcja/rodzaj: Animowany/Komedia USA 

godziny seansów: 

9:30 dubbing 2D 

11:30 dubbing 2D 

13:30 dubbing 2D 

15:30 dubbing 2D 

17:30 dubbing 2D

Komedia „Emotki. Film” odkrywa przed nami sekretny świat naszych smartphone’ów. Ukryte za aplikacją, z której korzystamy, wysyłając wiadomości, gwarne miasto Tekstopolis to miejsce, w którym mieszkają i pracują emotki. Każda z nich ma określone zadanie i jedną konkretną emocję, którą wyraża. Każda oprócz Minka – żywiołowej, energetycznej emotki, która potrafi wyrazić wszystkie emocje. Niestety, wada zagraża całemu telefonowi, dlatego Minek łączy siły z najlepszym przyjacielem – „Piątką” i super- hakreką Matrix, by powstrzymać nadchodzącą katastrofę. Wspólnie wyruszają w wielką, pełną niespodzianek i przygód podróż po zakamarkach aplikacji, by ocalić Tekstopolis.

Krucyfiks

Premiera

czas trwania: 89 min

ograniczenia wiekowe: Od lat 16

produkcja/rodzaj:  Wlk. Brytania/Rumunia Horror

godziny seansów: 

20:00 napisy 2D 

22:15 napisy 2D

Do więziennej celi trafia ojciec Anton, ksiądz, skazany za zabójstwo zakonnicy, nad którą sprawował egzorcyzmy. Zdolna dziennikarka śledcza Nicole Rawlins zaczyna badać jego sprawę. Dążąc do poznania prawdy, chce ustalić, czy duchowny rzeczywiście zamordował chorą psychicznie osobę? A może, jak sam przekonuje, przegrał walkę z demoniczną obecnością?

 

 

Pierwszy śnieg

Premiera

czas trwania: 97 min

ograniczenia wiekowe: Od lat 16

produkcja/rodzaj:  Wlk. Brytania/Szwecja/USA
Thriller/kryminalny

godziny seansów: 

14:30 napisy 2D

18:30 napisy 2D 

21:00 napisy 2D

Szef elitarnej ekipy detektywów (Michael Fassbender) prowadzi skomplikowane śledztwo. Wraz z nadejściem zimy ginie kolejna osoba. Detektyw boi się, że do miasta powrócił seryjny morderca. Z pomocą znakomitej rekrutki (Rebecca Ferguson) zaczyna łączyć stare sprawy kryminalne z nowymi brutalnymi zdarzeniami. Wie, że musi rozwiązać zagadkę zanim spadnie kolejny pierwszy śnieg.

 

 

Wasze komentarze

poniedziałek, 20.11.2017 11:27
1
poniedziałek, 20.11.2017 09:48
poniedziałek, 20.11.2017 09:35
poniedziałek, 20.11.2017 09:28
poniedziałek, 20.11.2017 12:37
niedziela, 19.11.2017 12:06
piątek, 17.11.2017 19:30
piątek, 17.11.2017 09:55
Bezpłatna KOLONOSKOPIA
Bezpłatna KOLONOSKOPIA
Biuro Ubezpieczeń
Biuro Ubezpieczeń
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
ZGK Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa
Basen Fitness Aquarius
Basen Fitness Aquarius
UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA
UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA