komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

czwartek, 14 grudnia 2017

Alfreda, Izydora

19.08. Motoserce w Ziębicach

piątek, 18.8.2017 09:29 , komentarze: 0 , odsłony: 886
kategorie artykułu:

19 sierpnia 2017, spotkamy się po raz trzeci ,w gościnnym mieście Ziębice, na wielkiej, ogólnopoldskiej zbiórce krwi- Motosercu. MOTOSERCE jest ideą wynikającą z potrzeby serca i z chęci działania. Organizatorem ogólnopolskiej akcji Motoserce jest Kongres Polskich Klubów Motocyklowych. 

Do Ziębic Motoserce zawita po raz trzeci. Najważniejsze to jest to, abyście nie zawiedli i przybyli oddać krew. A przy okazji będzie dużo doskonałej zabawy, koncertów muzycznych, różnorakich pokazów, konkursów i doskonałej atmosfery, przepełnionej przyjaźnią. Do grona kilkudziesięciu miast gospodarzy i współorganizatorów Motoserca w Polsce, należą także Ziębice, które z wielką życzliwością i wsparciem dla idei krwiodawstwa, reprezentuje Pani Burmistrz Alicja Bira, a organizatorem jest Klub Motocyklowy MotoFrankenstein FG. Pomaga nam także wiele instytucji, organizacji, wolontariuszy, strażaków, ludzi dobrego serca i bezinteresownej pomocy. Nie pozostawajcie obojętni na pomoc innym ludziom. Jedną z najpiękniejszych form czlowieczeństwa jest bezinteresowna pomoc drugiemu człowiekowi. Czekamy na Was.Każdy Krwiodawca otrzyma dodatkowo motosercowe: koszulkę, odznakę, naszywkę, naklejkę i pierniczka. A każdy kto przybędzie i nie odda krwi, będzie mógl doskonale się bawić i milo spędzić czas. Impreza dozwolona od 1-go do 100-go roku życia :) Starszych i mlodszych poza tą granicą wieku też zapraszamy. 


Impreza trwa od 11.00 do 19.00. Sama zbiórka krwi, odbędzie się w godzinach: 11.00 do 15.00.

Na scenie zagrają: Feelings Station, 
Zagra i zaśpiewa Włodek Rock Chmura-wokalista zespołów rockowych takich jak: Grzegorz Markocki Band,obecnie Rock Dog. Dwukrotny finalista Ogólnopolskich Przeglądów Rockowych. W programie zaśpiewa Mega Hity znanych zespołów krajowych i zagranicznych w klimatach Rocka i Bluesa.Wehikułem czasu cofniemy się nieco do tamtych szalonych, wspaniałych lat,
Na Motosercu wystąpi dla Was także Emilka Zielonka. 
Jak sama o sobie mówi:
-na scenie od 3 roku życia, zaczęło się od roli Smerfetki w Muzycznym spektaklu w Ziębicach
- śpiewam, gram na gitarze, pisze teksty - Zawsze uważałam, że muzyka płynie z serducha, a nie z głowy - mówi Emilka.

Przyjaciele z Ziębickiego Klubu Bokserskiego, "Jaskinia Lwa" zaprezentują się w pokazowym treningu oraz w pokazowych walkach bokserskich na Motosercu w Ziębicach. 
Motocykliście - oczywiście laczki do spalenia oraz założenie na kolo macie gratis. Opony do spalenia funduje Radek Dudek, właściciel serwisu MotoFenix w Ziębicach. Zmianę opon po spaleniu na własną eż macie gratis.  

Podczas Motoserca 19 sierpnia na ziębickim Rynku powstanie miasteczko zdrowia i urody. 

 

 

Wasze komentarze

Basen Fitness Aquarius
Basen Fitness Aquarius
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
ZGK Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.
Biuro Ubezpieczeń
Biuro Ubezpieczeń
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa
UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA
UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA
Bezpłatna KOLONOSKOPIA
Bezpłatna KOLONOSKOPIA