komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

czwartek, 23 listopada 2017

Adelii, Klemensa

24-30.11. Repertuar Cinema 3D Kłodzko

dzisiaj, 32 min temu , komentarze: 0 , odsłony: 1466
kategorie artykułu:

Repertuar od 24 do 30 listopada 2017r.

W dniu 24 listopada 2017 r. repertuar ulega znacznym zmianom i przesunięciom. Szczegóły w kasach kina i na stronie www.cinema3d.pl

 

Coco

Premiera

czas trwania: 126 min.

ograniczenia wiekowe: b.o.

produkcja/rodzaj: USA Animowany

godziny seansów:

9:00 dubbing 3D 

9:30 dubbing 2D

12:00 dubbing 3D 

14:45 dubbing 2D 

17:30 dubbing 2D

 Mały Miguel, zafascynowany grą na gitarze marzy o tym, by pójść w ślady swojego muzycznego idola, Ernesto de la Cruz. Chłopiec - wbrew rodzinnemu zakazowi - za wszelką cenę chce rozwijać swój talent. W tajemniczych okolicznościach trafia do niezwykłej Krainy Zmarłych, gdzie na swej drodze napotyka uroczego oszusta Hektora i z nim odkrywa historię swojej rodziny.

 

Morderstwo w Orient Expressie

Premiera

czas trwania: 114 min

ograniczenia wiekowe: Od lat 15

produkcja/rodzaj: USA Kryminalny

godziny seansów

17:00 napisy 2D 

19:30 napisy 2D

Ekranizacja klasycznej powieści kryminalnej Agathy Christie, wyreżyserowana przez pięciokrotnie nominowanego do Oscara Kennetha Branagha. On sam gra także słynnego detektywa Herculesa Poirot, rozwiązującego sprawę morderstwa, którego ofiarą w najsłynniejszym pociągu świata pada wpływowy amerykański biznesmen. Luksusowa podróż staje się punktem wyjścia do stylowej, pełnej napięcia i zaskakującej opowieści sensacyjnej, uznawanej za największą zagadkę kryminalną wszech czasów. Trzynaścioro pasażerów uwięzionych zostaje w pułapce, nie wiedząc, co ich czeka. Jeden człowiek musi wskazać mordercę, zanim ten zaatakuje ponownie. W rolach głównych: Penélope Cruz, Willem Dafoe, Judi Dench, Johnny Depp, Josh Gad, Derek Jacobi, Leslie Odom, Jr., Michelle Pfeiffer, Daisy Ridley, Olivia Colman i Lucy Boynton.

 

Listy do M. 3

Premiera

czas trwania: 107 min

ograniczenia wiekowe: Od lat 12

produkcja/rodzaj: Polska  Komedia romantyczna

godziny seansów:

13:00 oryginał PL 2D 

15:30 oryginał PL 2D 

20:00 oryginał PL 2D 

22:15 oryginał PL 2D

 Bohaterowie przeboju kinowego Listy do M. i Listy do M.2 powracają! Listy do M. 3 to komedia romantyczno-świąteczna, której akcja dzieje się w dniu Wigilii Świąt Bożego Narodzenia. Gwiazdorska obsada, wysokobudżetowa realizacja filmowa, humor, wzruszenia, przebojowa muzyka oraz bohaterowie, których nie da się nie lubić. Listy do M. 3 opowie historię kilku osób, którym w jeden magiczny dzień przydarzają się wyjątkowe chwile. Bohaterowie przekonają się o potędze miłości, rodziny, wybaczenia i wiary w to, że ten niezwykły świąteczny czas pełen jest niespodzianek.

 

Liga sprawiedliwości

Premiera

czas trwania: 118 min.

ograniczenia wiekowe: Od lat 13

produkcja/rodzaj: USA Science-fiction

godziny seansów:

11:45 dubbing 2D

14:15 dubbing 3D 

18:00 napisy 2D 

22:00 napisy 3D

Zainspirowany ofiarnym czynem Supermana Bruce Wayne, który odzyskał wiarę w ludzkość, prosi swojego nowego sprzymierzeńca, Dianę Prince, o pomoc w pokonaniu jeszcze potężniejszego wroga. Nie tracąc czasu, Batman i Wonder Woman starają się znaleźć i przekonać do współpracy grupę metaludzi, która ma stanąć do walki z nowym zagrożeniem. Jednak mimo utworzenia jedynej w swoim rodzaju ligi superbohaterów, złożonej z Batmana, Wonder Woman, Aquamana, Cyborga i Flasha, może być już za późno na uratowanie planety przed atakiem katastroficznych rozmiarów.

 

Najlepszy

 Premiera

czas trwania: 108 min

ograniczenia wiekowe: Od lat 15

produkcja/rodzaj: Polska Dramat

godziny seansów: 

10:15 oryginał PL 2D

20:30 oryginał PL 2D

Głównym bohaterem filmu „Najlepszy” jest sportowiec, który zachwycił świat, a który w Polsce do dziś pozostaje osobą praktycznie nieznaną. To fascynująca, pełna morderczego wysiłku, spektakularnych upadków i niezwykłej siły historia inspirowana życiem Jerzego Górskiego, który ukończył bieg śmierci oraz ustanowił rekord w triathlonowych mistrzostwach świata, zdobywając tytuł mistrza na dystansie Double Ironman z czasem 24h:47min:46sek. Ten rekord nie byłby jednak możliwy, gdyby w jego życiu nie pojawiły się dwie kobiety. Jedną stracił. Druga stała się inspiracją, aby zawalczył o swoje życie.

 

Totem

Premiera

czas trwania: 92 min

ograniczenia wiekowe: Od lat 16

produkcja/rodzaj:  Polska sensacyjny

godziny seansów: 

22:45 oryginał PL 2D

Dziki (Karol Biernacki) po wyjściu z więzienia zostaje bramkarzem w nocnym klubie. Jego dziewczyna – Dagmara, jest jedną z pracujących w nim tancerek. Ambicja każe mu szukać lepszego życia i młody chłopak za wszelką cenę chce się wybić z nizin społecznych. Wzorem dla niego jest jego brat Igor (Sobota) – gangster stojący na czele liczącej się na mieście grupy przestępczej. Ten jednak nie chce, aby Dziki wszedł do jego szemranego świata. Wiadomość o ciąży Dagmary zbiega się z brutalnym potraktowaniem dziewczyny przez grupę klientów. Dziki dowiaduje się o dużej transakcji na nielegalnym rynku narkotyków. Postanawia zemścić się na ludziach, którzy chcieli skrzywdzić jego dziewczynę i z pomocą Igora decyduje się obrabować bandytów. Daje to początek emocjonującej walce gangów i spirali zemsty, której nikt nie będzie w stanie już opanować.

 

 

 

Kalendarz wydarzeń specjalnych

24 listopada 2017r. Godz. 22:00

Maraton Black Friday

 

Nieprzespana noc, powoduje stan wysokiego zadowolenia. Tylko pod warunkiem, że weźmiesz udział w nocnym maratonie filmowym. Widzów spragnionych emocji filmowych w hurtowej ilości  zapraszamy na cykliczne maratony filmowe. Jeśli jeden film to dla Ciebie  za mało, sprawdź najbliższe propozycje tematycznych maratonów.

Maratony filmowe - Jeden film to za mało!

W piątek, 24 listopada zdarzy się coś strasznego. Tej nocy w CINEMA3D zdarzy się Maraton Black Friday z przerażającymi filmami. Wyjątkowe wydarzenie dla fanów horrorów i nieprzespanych nocy. Chcesz zostać uczestnikiem prawdziwej uczty najlepszego kina grozy? Zagramy trzy mrożące krew w żyłach horrory.

Start maratonu: 24 listopada I godz 22:00
Zagramy: BLAIR WITCH | SINISTER 2|PIŁA MECHANICZNA
Wersja: 2D | Napisy |

 

Wasze komentarze

Basen Fitness Aquarius
Basen Fitness Aquarius
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Biuro Ubezpieczeń
Biuro Ubezpieczeń
ZGK Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.
Bezpłatna KOLONOSKOPIA
Bezpłatna KOLONOSKOPIA
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa
UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA
UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA