komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

czwartek, 23 listopada 2017

Adelii, Klemensa

"Rozwój wszechstronny ku nowym horyzontom poznania" w Gimnazjum nr 2

piątek, 20.10.2017 09:32 , komentarze: 0 , odsłony: 192
kategorie artykułu:

„Rozwój wszechstronny ku nowym horyzontom poznania” – realizacja projektu polsko-czeskiego
w Publicznym Gimnazjum nr 2 w Ząbkowicach Śląskich.

W dniach 25-27.09 2017 r. uczniowie z naszej szkoły przebywali w Czechach, w miejscowości Cerveny Kostelec, pod opieką panów Krzysztofa Cupiała i Rafała Matusika. Przez ten czas, wspólnie z czeskimi nauczycielami i uczniami, brali udział w zajęciach sportowych, artystycznych i rekreacyjnych, w których mogli zaprezentować swoje zdolności i umiejętności.

Czas upływał naszym gimżakom na wspólnych podchodach, grach sportowych, zajęciach plastycznych. Podziwiali również uroki Skalnego Miasta, do którego wyprawili się razem z gospodarzami, pływali łódkami po Jeziorze Brodskim, a wieczorem prezentowali swoje talenty artystyczne  przy wspólnym ognisku.

Przyjacielska atmosfera, bardzo ciekawe lekcje, interesujące znajomości i piękne krajobrazy to niezaprzeczalne atuty tej wycieczki, którą mamy nadzieję wkrótce powtórzyć.

W ramach projektu odbyło się również spotkanie nauczycieli dwóch zaprzyjaźnionych szkół: Czerwonego Kostelca i Publicznego Gimnazjum nr 2 w Ząbkowicach Śląskich.

13.10. 2017 r. uczestnicy dotarli do schroniska Juraska w Orlickich Górach, gdzie aktywnie brali udział w konkurencjach sportowych i wzajemnym poznaniu języka swoich sąsiadów. W sobotę 14.10.17 r. po śniadaniu cała grupa udała się na wycieczkę na górę Šerlich. Wyprawa okazała się niełatwa, ale pełna wrażeń przy dopisującej pogodzie.

 

Uczestnicy projektu

 

 

Wasze komentarze

dzisiaj, 10 min temu
dzisiaj, 1 godz temu
dzisiaj, 5 godz temu
środa, 22.11.2017 14:10
środa, 22.11.2017 10:01
1
Basen Fitness Aquarius
Basen Fitness Aquarius
ZGK Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.
Bezpłatna KOLONOSKOPIA
Bezpłatna KOLONOSKOPIA
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa
Biuro Ubezpieczeń
Biuro Ubezpieczeń
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA
UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA