komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

wtorek, 12 grudnia 2017

Dagmary, Aleksandra

[FOTO] Mali studenci rozpoczęli rok akademicki

niedziela, 8.10.2017 17:35 , komentarze: 1 , odsłony: 2597
kategorie artykułu:

Najmłodsi studenci rozpoczęli zajęcia na Ząbkowickim Uniwersytecie Dziecięcym. Inauguracja nowego roku akademickiego odbyła się w sobotę 7 października.

Dzieci rozpoczynające naukę na ZUD spotkały się w gimnazjum nr 2 w Ząbkowicach Śląskich, gdzie odebrały indeksy i złożyły ślubowanie: „Wstępując do wspólnoty Ząbkowickiego Uniwersytetu Dziecięcego, ślubuję uroczyście: zdobywać wiedzę i umiejętności, postępować zgodnie z prawem, tradycją i dobrymi obyczajami, dbać o dobre imię Uniwersytetu  Dziecięcego w Ząbkowicach Śląskich i godność studenta”.

Wielce podekscytowani mali studenci ruszyli następnie na zajęcia plastyczne, chemiczne i z pierwszej pomocy.

Natomiast studenci uczęszczający już na II rok ZUD spotkali się w Szkole Podstawowej nr 3 i tam również otrzymali indeksy z rąk burmistrza Marcina Orzeszka, by później wziąć udział w zajęciach przyrodniczych, plastycznych i tanecznych.

Ząbkowicki Uniwersytet Dziecięcy to inicjatywa Gimnazjum Publicznego nr 1 i nr 2, które przy wsparciu gminy ZOK-u, Izby Pamiątek Regionalnych oraz Biblioteki Publicznej od kilku lat organizują zajęcia najmłodszym mieszkańcom. Uniwersytet oferuje ciekawe i różnorodne zajęcia, co ważne zajęcia i tematy dostosowane są do umiejętności i percepcji maluchów.

 

 

Wasze komentarze

dzisiaj, 2 godz temu
dzisiaj, 7 godz temu
poniedziałek, 11.12.2017 11:50
poniedziałek, 11.12.2017 09:27
sobota, 9.12.2017 19:17
3
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa
Bezpłatna KOLONOSKOPIA
Bezpłatna KOLONOSKOPIA
Basen Fitness Aquarius
Basen Fitness Aquarius
Biuro Ubezpieczeń
Biuro Ubezpieczeń
UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA
UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
ZGK Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.