komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

sobota, 21 października 2017

Urszuli, Hilarego

[FOTO] Mali studenci rozpoczęli rok akademicki

niedziela, 8.10.2017 17:35 , komentarze: 1 , odsłony: 2445
kategorie artykułu:

Najmłodsi studenci rozpoczęli zajęcia na Ząbkowickim Uniwersytecie Dziecięcym. Inauguracja nowego roku akademickiego odbyła się w sobotę 7 października.

Dzieci rozpoczynające naukę na ZUD spotkały się w gimnazjum nr 2 w Ząbkowicach Śląskich, gdzie odebrały indeksy i złożyły ślubowanie: „Wstępując do wspólnoty Ząbkowickiego Uniwersytetu Dziecięcego, ślubuję uroczyście: zdobywać wiedzę i umiejętności, postępować zgodnie z prawem, tradycją i dobrymi obyczajami, dbać o dobre imię Uniwersytetu  Dziecięcego w Ząbkowicach Śląskich i godność studenta”.

Wielce podekscytowani mali studenci ruszyli następnie na zajęcia plastyczne, chemiczne i z pierwszej pomocy.

Natomiast studenci uczęszczający już na II rok ZUD spotkali się w Szkole Podstawowej nr 3 i tam również otrzymali indeksy z rąk burmistrza Marcina Orzeszka, by później wziąć udział w zajęciach przyrodniczych, plastycznych i tanecznych.

Ząbkowicki Uniwersytet Dziecięcy to inicjatywa Gimnazjum Publicznego nr 1 i nr 2, które przy wsparciu gminy ZOK-u, Izby Pamiątek Regionalnych oraz Biblioteki Publicznej od kilku lat organizują zajęcia najmłodszym mieszkańcom. Uniwersytet oferuje ciekawe i różnorodne zajęcia, co ważne zajęcia i tematy dostosowane są do umiejętności i percepcji maluchów.

 

 

Wasze komentarze

piątek, 20.10.2017 10:00
środa, 18.10.2017 08:54
4
Biuro Ubezpieczeń
Biuro Ubezpieczeń
Bezpłatna KOLONOSKOPIA
Bezpłatna KOLONOSKOPIA
ZGK Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.
Basen Fitness Aquarius
Basen Fitness Aquarius
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele